COMERCIAL.ro

PAINTBALL MURES SRL

Sat Ivăneşti, Comuna Livezeni, Mureş
În funcțiune

Activitate principală: 9329 — Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Înregistrată la 9 august 2016 · 10 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
0 RON
Profit net (2025)
-1,4 K RON▼ 40,1 %
Angajați
0
Capitaluri proprii
10,2 K RON▼ 12,1 %

Cifra de afaceri și profitul — PAINTBALL MURES SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și pierdere netă de 1.405 lei. A depus bilanțuri pentru 10 ani (2016–2025). Cifra de afaceri a scăzut de la 4.696 lei în 2016 la 1.470 lei în 2023, cu un maxim de 26.331 lei în 2018.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre PAINTBALL MURES SRL

PAINTBALL MURES SRL are CUI 36408451 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J26/1106/2016. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 9 august 2016, cu o vechime de 10 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Sat Ivănești, Comuna Livezeni, Mureș. Activitatea principală este CAEN 9329 – Alte activități recreative și distractive n.c.a..

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 9329 – Alte activități recreative și distractive n.c.a. · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre PAINTBALL MURES SRL

Care este CUI-ul firmei PAINTBALL MURES SRL?

CUI-ul firmei PAINTBALL MURES SRL este 36408451. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J26/1106/2016.

Unde are sediul PAINTBALL MURES SRL?

PAINTBALL MURES SRL are sediul social în Sat Ivănești, Comuna Livezeni, Mureș.

Ce activitate are PAINTBALL MURES SRL?

Activitatea principală declarată de PAINTBALL MURES SRL este CAEN 9329 – Alte activități recreative și distractive n.c.a..

Ce cifră de afaceri are PAINTBALL MURES SRL?

În 2025, PAINTBALL MURES SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 1.405 lei.

Câți angajați are PAINTBALL MURES SRL?

În 2025, PAINTBALL MURES SRL nu a raportat angajați.

Pe ce loc se află PAINTBALL MURES SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, PAINTBALL MURES SRL se află pe locul 4.331 din 6.237 de firme active cu CAEN 9329 care au depus bilanț, iar în județul Mureș pe locul 112 din 156. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 35.632 lei.

Cât de veche este PAINTBALL MURES SRL față de alte firme din domeniu?

PAINTBALL MURES SRL are o vechime de 10 ani și este mai veche decât 75,8% dintre cele 6.237 de firme active cu CAEN 9329 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 6 ani.

Câte firme cu CAEN 9329 înființate în 2016 mai sunt active?

Dintre cele 763 de firme cu CAEN 9329 înființate în 2016 care au depus cel puțin un bilanț, 463 (60,7%) mai sunt active, iar PAINTBALL MURES SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 9329?

Cele mai multe firme active cu CAEN 9329 sunt în București: 886 din 6.237 (14,2%). În județul Mureș sunt 156.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci