COMERCIAL.ro

OLD LINE SRL

Sat Dobroeşti, Comuna Dobroeşti, Ilfov
În funcțiunePlătitor TVAOperator vamal (EORI)o verificare luna aceasta

Activitate principală: 7911 — Activități ale agențiilor turistice

Înregistrată la 23 octombrie 2008 · 17 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
2,6 mil. RON▼ 49,3 %
Profit net (2025)
173,7 K RON▼ 91,8 %
Angajați
11▼ 8,3 %
Capitaluri proprii
2,7 mil. RON▲ 6,8 %

Cifra de afaceri și profitul — OLD LINE SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,6 mil. lei, profit net de 173.716 lei și 11 angajați. A depus bilanțuri pentru 16 ani (2010–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 61.426 lei în 2013 la 2,6 mil. lei în 2025, cu un maxim de 5,3 mil. lei în 2023.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre OLD LINE SRL

OLD LINE SRL are CUI 24647080, cod de TVA RO24647080 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J40/18152/2008. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 23 octombrie 2008, cu o vechime de 17 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Sat Dobroești, Comuna Dobroești, Ilfov. Activitatea principală este CAEN 7911 – Activități ale agențiilor turistice.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 7911 – Activități ale agențiilor turistice · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre OLD LINE SRL

Care este CUI-ul firmei OLD LINE SRL?

CUI-ul firmei OLD LINE SRL este 24647080. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO24647080. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J40/18152/2008.

Unde are sediul OLD LINE SRL?

OLD LINE SRL are sediul social în Sat Dobroești, Comuna Dobroești, Ilfov.

Ce activitate are OLD LINE SRL?

Activitatea principală declarată de OLD LINE SRL este CAEN 7911 – Activități ale agențiilor turistice.

Ce cifră de afaceri are OLD LINE SRL?

În 2025, OLD LINE SRL a raportat o cifră de afaceri de 2,6 mil. lei. Profitul net a fost de 173.716 lei.

Câți angajați are OLD LINE SRL?

În 2025, OLD LINE SRL a avut în medie 11 angajați.

Pe ce loc se află OLD LINE SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, OLD LINE SRL se află pe locul 94 din 1.597 de firme active cu CAEN 7911 care au depus bilanț, iar în județul Ilfov pe locul 4 din 51. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 139.914 lei.

Cât de veche este OLD LINE SRL față de alte firme din domeniu?

OLD LINE SRL are o vechime de 17 ani și este mai veche decât 68,6% dintre cele 1.597 de firme active cu CAEN 7911 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 12 ani.

Câte firme cu CAEN 7911 înființate în 2008 mai sunt active?

Dintre cele 321 de firme cu CAEN 7911 înființate în 2008 care au depus cel puțin un bilanț, 140 (43,6%) mai sunt active, iar OLD LINE SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 7911?

Cele mai multe firme active cu CAEN 7911 sunt în București: 433 din 1.597 (27,1%). În județul Ilfov sunt 51.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci