COMERCIAL.ro

ODWAN IMPEX SRL

Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
În funcțiune

Activitate principală: 4621 — Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat

Înregistrată la 31 octombrie 2017 · 8 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
0 RON
Profit net (2025)
-4,7 K RON
Angajați
0
Capitaluri proprii
-5,1 K RON▲ 2.124,1 %

Cifra de afaceri și profitul — ODWAN IMPEX SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și pierdere netă de 4.700 lei. A depus bilanțuri pentru 2 ani (2023–2025).

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre ODWAN IMPEX SRL

ODWAN IMPEX SRL are CUI 38421929 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J40/18310/2017. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 31 octombrie 2017, cu o vechime de 8 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în București Sectorul 3. Activitatea principală este CAEN 4621 – Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 4621 – Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre ODWAN IMPEX SRL

Care este CUI-ul firmei ODWAN IMPEX SRL?

CUI-ul firmei ODWAN IMPEX SRL este 38421929. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J40/18310/2017.

Unde are sediul ODWAN IMPEX SRL?

ODWAN IMPEX SRL are sediul social în București Sectorul 3.

Ce activitate are ODWAN IMPEX SRL?

Activitatea principală declarată de ODWAN IMPEX SRL este CAEN 4621 – Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat.

Ce cifră de afaceri are ODWAN IMPEX SRL?

În 2025, ODWAN IMPEX SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 4.700 lei.

Câți angajați are ODWAN IMPEX SRL?

În 2025, ODWAN IMPEX SRL nu a raportat angajați.

Pe ce loc se află ODWAN IMPEX SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, ODWAN IMPEX SRL se află pe locul 1.433 din 1.770 de firme active cu CAEN 4621 care au depus bilanț, iar în București pe locul 99 din 141. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 741.734 lei.

Cât de veche este ODWAN IMPEX SRL față de alte firme din domeniu?

ODWAN IMPEX SRL are o vechime de 8 ani și este mai veche decât 55,8% dintre cele 1.770 de firme active cu CAEN 4621 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 7 ani.

Câte firme cu CAEN 4621 înființate în 2017 mai sunt active?

Dintre cele 136 de firme cu CAEN 4621 înființate în 2017 care au depus cel puțin un bilanț, 102 (75%) mai sunt active, iar ODWAN IMPEX SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4621?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4621 sunt în București: 141 din 1.770 (8%).

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci