COMERCIAL.ro

OCEANIC TOTAL S.R.L.

Municipiul Brăila, Brăila
Întrerupere temporară de activitateInactiv fiscal din 28 aprilie 2023

Activitate principală: 7739 — Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.

Înființată în 2004 · reînmatriculată la 13 decembrie 2017 · 22 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2024)
0 RON
Profit net (2024)
0 RON▼ 100 %
Angajați
0▼ 100 %
Capitaluri proprii
328,5 K RON0,0%

Cifra de afaceri și profitul — OCEANIC TOTAL S.R.L.

În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și profit net de 0 lei. A depus bilanțuri pentru 17 ani (2008–2024). Cifra de afaceri a scăzut de la 203.902 lei în 2008 la 2.400 lei în 2015, cu un maxim de 330.234 lei în 2009.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre OCEANIC TOTAL S.R.L.

OCEANIC TOTAL S.R.L. are CUI 16544149 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J9/959/2017. Este o societate cu răspundere limitată înființată în 2004 și reînmatriculată la 13 decembrie 2017, cu o vechime de 22 de ani. Starea actuală: „întrerupere temporară de activitate”. Sediul social este în Municipiul Brăila, Brăila. Activitatea principală este CAEN 7739 – Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a..

Alte firme din domeniu

CAEN 7739 – Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre OCEANIC TOTAL S.R.L.

Care este CUI-ul firmei OCEANIC TOTAL S.R.L.?

CUI-ul firmei OCEANIC TOTAL S.R.L. este 16544149. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J9/959/2017.

Unde are sediul OCEANIC TOTAL S.R.L.?

OCEANIC TOTAL S.R.L. are sediul social în Municipiul Brăila, Brăila.

Ce activitate are OCEANIC TOTAL S.R.L.?

Activitatea principală declarată de OCEANIC TOTAL S.R.L. este CAEN 7739 – Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a..

Ce cifră de afaceri are OCEANIC TOTAL S.R.L.?

În 2024, OCEANIC TOTAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. Profitul net a fost de 0 lei.

Câți angajați are OCEANIC TOTAL S.R.L.?

În 2024, OCEANIC TOTAL S.R.L. nu a raportat angajați.

Cât de veche este OCEANIC TOTAL S.R.L. față de alte firme din domeniu?

OCEANIC TOTAL S.R.L. are o vechime de 22 de ani și este mai veche decât 89,8% dintre cele 722 de firme active cu CAEN 7739 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 7 ani.

Câte firme cu CAEN 7739 înființate în 2004 mai sunt active?

Dintre cele 54 de firme cu CAEN 7739 înființate în 2004 care au depus cel puțin un bilanț, 22 (40,7%) mai sunt active; OCEANIC TOTAL S.R.L. nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 7739?

Cele mai multe firme active cu CAEN 7739 sunt în București: 162 din 722 (22,4%). În județul Brăila sunt 7.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci