COMERCIAL.ro

NOVATEX SRL

Municipiul Oradea, Bihor
În funcțiunePlătitor TVAOperator vamal (EORI)o verificare luna aceasta

Activitate principală: 4690 — Comerț cu ridicata nespecializat

Înregistrată la 3 ianuarie 1996 · 30 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
45,5 mil. RON▲ 2,1 %
Profit net (2025)
1,1 mil. RON▲ 82,2 %
Angajați
40▼ 2,4 %
Capitaluri proprii
6 mil. RON▲ 2,3 %

Cifra de afaceri și profitul — NOVATEX SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 45,5 mil. lei, profit net de 1,1 mil. lei și 40 de angajați. A depus bilanțuri pentru 18 ani (2008–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 3,6 mil. lei în 2008 la 45,5 mil. lei în 2025, cu un maxim de 47,2 mil. lei în 2023.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre NOVATEX SRL

NOVATEX SRL are CUI 8080315, cod de TVA RO8080315 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J5/52/1996. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 3 ianuarie 1996, cu o vechime de 30 de ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Oradea, Bihor. Activitatea principală este CAEN 4690 – Comerț cu ridicata nespecializat.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 4690 – Comerț cu ridicata nespecializat · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre NOVATEX SRL

Care este CUI-ul firmei NOVATEX SRL?

CUI-ul firmei NOVATEX SRL este 8080315. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO8080315. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J5/52/1996.

Unde are sediul NOVATEX SRL?

NOVATEX SRL are sediul social în Municipiul Oradea, Bihor.

Ce activitate are NOVATEX SRL?

Activitatea principală declarată de NOVATEX SRL este CAEN 4690 – Comerț cu ridicata nespecializat.

Ce cifră de afaceri are NOVATEX SRL?

În 2025, NOVATEX SRL a raportat o cifră de afaceri de 45,5 mil. lei. Profitul net a fost de 1,1 mil. lei.

Câți angajați are NOVATEX SRL?

În 2025, NOVATEX SRL a avut în medie 40 de angajați.

Pe ce loc se află NOVATEX SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, NOVATEX SRL se află pe locul 151 din 7.130 de firme active cu CAEN 4690 care au depus bilanț, iar în județul Bihor pe locul 6 din 297. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 430.316 lei.

Cât de veche este NOVATEX SRL față de alte firme din domeniu?

NOVATEX SRL are o vechime de 30 de ani și este mai veche decât 91,8% dintre cele 7.130 de firme active cu CAEN 4690 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 12 ani.

Câte firme cu CAEN 4690 înființate în 1996 mai sunt active?

Dintre cele 264 de firme cu CAEN 4690 înființate în 1996 care au depus cel puțin un bilanț, 120 (45,5%) mai sunt active, iar NOVATEX SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4690?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4690 sunt în București: 1.689 din 7.130 (23,7%). În județul Bihor sunt 297.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci