COMERCIAL.ro

NORDSERVICE AUTORACING SRL

Municipiul Craiova, Dolj
În funcțiunePlătitor TVA

Activitate principală: 4520 — Întreținerea și repararea autovehiculelor

Înregistrată la 29 octombrie 2012 · 13 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
30,1 mil. RON▲ 4 %
Profit net (2025)
606,2 K RON▼ 49,6 %
Angajați
210,0%
Capitaluri proprii
1,1 mil. RON▼ 35,7 %

Cifra de afaceri și profitul — NORDSERVICE AUTORACING SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 30,1 mil. lei, profit net de 606.234 lei și 21 de angajați. A depus bilanțuri pentru 14 ani (2012–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 36.367 lei în 2012 la 30,1 mil. lei în 2025.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre NORDSERVICE AUTORACING SRL

NORDSERVICE AUTORACING SRL are CUI 30840247, cod de TVA RO30840247 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J16/1759/2012. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 29 octombrie 2012, cu o vechime de 13 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Craiova, Dolj. Activitatea principală este CAEN 4520 – Întreținerea și repararea autovehiculelor.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 4520 – Întreținerea și repararea autovehiculelor · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre NORDSERVICE AUTORACING SRL

Care este CUI-ul firmei NORDSERVICE AUTORACING SRL?

CUI-ul firmei NORDSERVICE AUTORACING SRL este 30840247. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO30840247. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J16/1759/2012.

Unde are sediul NORDSERVICE AUTORACING SRL?

NORDSERVICE AUTORACING SRL are sediul social în Municipiul Craiova, Dolj.

Ce activitate are NORDSERVICE AUTORACING SRL?

Activitatea principală declarată de NORDSERVICE AUTORACING SRL este CAEN 4520 – Întreținerea și repararea autovehiculelor.

Ce cifră de afaceri are NORDSERVICE AUTORACING SRL?

În 2025, NORDSERVICE AUTORACING SRL a raportat o cifră de afaceri de 30,1 mil. lei. Profitul net a fost de 606.234 lei.

Câți angajați are NORDSERVICE AUTORACING SRL?

În 2025, NORDSERVICE AUTORACING SRL a avut în medie 21 de angajați.

Pe ce loc se află NORDSERVICE AUTORACING SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, NORDSERVICE AUTORACING SRL se află pe locul 15 din 12.121 de firme active cu CAEN 4520 care au depus bilanț, iar în județul Dolj pe locul 1 din 321. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 142.388 lei.

Cât de veche este NORDSERVICE AUTORACING SRL față de alte firme din domeniu?

NORDSERVICE AUTORACING SRL are o vechime de 13 ani și este mai veche decât 71,9% dintre cele 12.121 de firme active cu CAEN 4520 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 8 ani.

Câte firme cu CAEN 4520 înființate în 2012 mai sunt active?

Dintre cele 1.171 de firme cu CAEN 4520 înființate în 2012 care au depus cel puțin un bilanț, 728 (62,2%) mai sunt active, iar NORDSERVICE AUTORACING SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4520?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4520 sunt în București: 1.244 din 12.121 (10,3%). În județul Dolj sunt 321.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci