COMERCIAL.ro

NISIPURI ALBE SRL

Sat Fughiu, Comuna Oşorhei, Bihor
RadiatăInactiv fiscal din 27 aprilie 2013Radiat fiscal

Radiată la 14 septembrie 2021

Activitate principală: 0812 — Activități de curățenie

Înregistrată la 6 septembrie 2005 · 21 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2011)
82,3 K RON▼ 95,4 %
Profit net (2011)
-510,5 K RON▲ 8 %
Angajați
9▼ 47,1 %
Capitaluri proprii
-1,5 mil. RON▲ 53,7 %

Cifra de afaceri și profitul — NISIPURI ALBE SRL

În 2011 a raportat o cifră de afaceri de 82.300 lei, pierdere netă de 510.464 lei și 9 angajați. A depus bilanțuri pentru 4 ani (2008–2011). Cifra de afaceri a scăzut de la 3,2 mil. lei în 2008 la 82.300 lei în 2011.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre NISIPURI ALBE SRL

NISIPURI ALBE SRL are CUI 17930253 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J05/1876/2005. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 6 septembrie 2005, cu o vechime de 21 de ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Sat Fughiu, Comuna Oșorhei, Bihor. Activitatea principală este CAEN 0812 – Activități de curățenie.

Alte firme din domeniu

CAEN 0812 – Activități de curățenie · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre NISIPURI ALBE SRL

Care este CUI-ul firmei NISIPURI ALBE SRL?

CUI-ul firmei NISIPURI ALBE SRL este 17930253. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J05/1876/2005.

Unde are sediul NISIPURI ALBE SRL?

NISIPURI ALBE SRL are sediul social în Sat Fughiu, Comuna Oșorhei, Bihor.

Ce activitate are NISIPURI ALBE SRL?

Activitatea principală declarată de NISIPURI ALBE SRL este CAEN 0812 – Activități de curățenie.

Ce cifră de afaceri are NISIPURI ALBE SRL?

În 2011, NISIPURI ALBE SRL a raportat o cifră de afaceri de 82.300 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 510.464 lei.

Câți angajați are NISIPURI ALBE SRL?

În 2011, NISIPURI ALBE SRL a avut în medie 9 angajați.

Cât de veche este NISIPURI ALBE SRL față de alte firme din domeniu?

NISIPURI ALBE SRL are o vechime de 21 de ani și este mai veche decât 79,5% dintre cele 984 de firme active cu CAEN 0812 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 8 ani.

Câte firme cu CAEN 0812 înființate în 2005 mai sunt active?

Dintre cele 120 de firme cu CAEN 0812 înființate în 2005 care au depus cel puțin un bilanț, 58 (48,3%) mai sunt active; NISIPURI ALBE SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 0812?

Cele mai multe firme active cu CAEN 0812 sunt în județul Cluj: 109 din 984 (11,1%). În județul Bihor sunt 71.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci