COMERCIAL.ro

N.C. PAPETTA SRL

Sat Maglavit, Comuna Maglavit, Dolj
Radiată

Radiată la 25 martie 2019

Activitate principală: 4762 — Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate

Înregistrată la 18 ianuarie 2011 · 15 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2015)
5,8 K RON▲ 31,9 %
Profit net (2015)
-127 RON▼ 96,4 %
Angajați
0
Capitaluri proprii
-12,2 K RON▲ 1 %

Cifra de afaceri și profitul — N.C. PAPETTA SRL

În 2015 a raportat o cifră de afaceri de 5.767 lei și pierdere netă de 127 lei. A depus bilanțuri pentru 5 ani (2011–2015). Cifra de afaceri a scăzut de la 24.390 lei în 2011 la 5.767 lei în 2015.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre N.C. PAPETTA SRL

N.C. PAPETTA SRL are CUI 27910318 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J16/53/2011. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 18 ianuarie 2011, cu o vechime de 15 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Sat Maglavit, Comuna Maglavit, Dolj. Activitatea principală este CAEN 4762 – Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate.

Alte firme din domeniu

CAEN 4762 – Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre N.C. PAPETTA SRL

Care este CUI-ul firmei N.C. PAPETTA SRL?

CUI-ul firmei N.C. PAPETTA SRL este 27910318. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J16/53/2011.

Unde are sediul N.C. PAPETTA SRL?

N.C. PAPETTA SRL are sediul social în Sat Maglavit, Comuna Maglavit, Dolj.

Ce activitate are N.C. PAPETTA SRL?

Activitatea principală declarată de N.C. PAPETTA SRL este CAEN 4762 – Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate.

Ce cifră de afaceri are N.C. PAPETTA SRL?

În 2015, N.C. PAPETTA SRL a raportat o cifră de afaceri de 5.767 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 127 lei.

Câți angajați are N.C. PAPETTA SRL?

În 2015, N.C. PAPETTA SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este N.C. PAPETTA SRL față de alte firme din domeniu?

N.C. PAPETTA SRL are o vechime de 15 ani și este mai nouă decât 55,6% dintre cele 833 de firme active cu CAEN 4762 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 17 ani.

Câte firme cu CAEN 4762 înființate în 2011 mai sunt active?

Dintre cele 129 de firme cu CAEN 4762 înființate în 2011 care au depus cel puțin un bilanț, 67 (51,9%) mai sunt active; N.C. PAPETTA SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4762?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4762 sunt în București: 151 din 833 (18,1%). În județul Dolj sunt 19.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci