COMERCIAL.ro

NATURTEX ROMÂNIA SRL

Municipiul Timişoara, Timiş
Radiată

Radiată la 23 octombrie 2025

Activitate principală: 4641 — Comerț cu ridicata al produselor textile

Înregistrată la 7 octombrie 2009 · 17 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2024)
0 RON
Profit net (2024)
-7,4 K RON▲ 3,8 %
Angajați
0
Capitaluri proprii
156,5 K RON▼ 4,5 %

Cifra de afaceri și profitul — NATURTEX ROMÂNIA SRL

În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și pierdere netă de 7.405 lei. A depus bilanțuri pentru 16 ani (2009–2024). Cifra de afaceri a crescut de la 38.014 lei în 2009 la 193.925 lei în 2018, cu un maxim de 1,4 mil. lei în 2012.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre NATURTEX ROMÂNIA SRL

NATURTEX ROMÂNIA SRL are CUI 26076584 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J35/1816/2009. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 7 octombrie 2009, cu o vechime de 17 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Municipiul Timișoara, Timiș. Activitatea principală este CAEN 4641 – Comerț cu ridicata al produselor textile.

Alte firme din domeniu

CAEN 4641 – Comerț cu ridicata al produselor textile · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre NATURTEX ROMÂNIA SRL

Care este CUI-ul firmei NATURTEX ROMÂNIA SRL?

CUI-ul firmei NATURTEX ROMÂNIA SRL este 26076584. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J35/1816/2009.

Unde are sediul NATURTEX ROMÂNIA SRL?

NATURTEX ROMÂNIA SRL are sediul social în Municipiul Timișoara, Timiș.

Ce activitate are NATURTEX ROMÂNIA SRL?

Activitatea principală declarată de NATURTEX ROMÂNIA SRL este CAEN 4641 – Comerț cu ridicata al produselor textile.

Ce cifră de afaceri are NATURTEX ROMÂNIA SRL?

În 2024, NATURTEX ROMÂNIA SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 7.405 lei.

Câți angajați are NATURTEX ROMÂNIA SRL?

În 2024, NATURTEX ROMÂNIA SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este NATURTEX ROMÂNIA SRL față de alte firme din domeniu?

NATURTEX ROMÂNIA SRL are o vechime de 17 ani și este mai veche decât 61,5% dintre cele 997 de firme active cu CAEN 4641 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 12 ani.

Câte firme cu CAEN 4641 înființate în 2009 mai sunt active?

Dintre cele 119 firme cu CAEN 4641 înființate în 2009 care au depus cel puțin un bilanț, 57 (47,9%) mai sunt active; NATURTEX ROMÂNIA SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4641?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4641 sunt în București: 430 din 997 (43,1%). În județul Timiș sunt 19.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci