COMERCIAL.ro

MONTANA FISH SRL

Radiată

Radiată la 2 noiembrie 2017

Activitate principală: 0322 — Acvacultura în ape dulci

Înregistrată la 19 iulie 2011 · 15 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2013)
33,3 K RON
Profit net (2013)
-801 RON▼ 88,5 %
Angajați
0
Capitaluri proprii
-6,8 K RON▲ 13,4 %

Cifra de afaceri și profitul — MONTANA FISH SRL

În 2013 a raportat o cifră de afaceri de 33.291 lei și pierdere netă de 801 lei. A depus bilanțuri pentru 2 ani (2012–2013).

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre MONTANA FISH SRL

MONTANA FISH SRL are CUI 28890901 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J11/387/2011. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 19 iulie 2011, cu o vechime de 15 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Loc. Oravița, Oraș Oravița, Caraș-Severin. Activitatea principală este CAEN 0322 – Acvacultura în ape dulci.

Alte firme din domeniu

CAEN 0322 – Acvacultura în ape dulci · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre MONTANA FISH SRL

Care este CUI-ul firmei MONTANA FISH SRL?

CUI-ul firmei MONTANA FISH SRL este 28890901. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J11/387/2011.

Unde are sediul MONTANA FISH SRL?

MONTANA FISH SRL are sediul social în Loc. Oravița, Oraș Oravița, Caraș-Severin.

Ce activitate are MONTANA FISH SRL?

Activitatea principală declarată de MONTANA FISH SRL este CAEN 0322 – Acvacultura în ape dulci.

Ce cifră de afaceri are MONTANA FISH SRL?

În 2013, MONTANA FISH SRL a raportat o cifră de afaceri de 33.291 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 801 lei.

Câți angajați are MONTANA FISH SRL?

În 2013, MONTANA FISH SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este MONTANA FISH SRL față de alte firme din domeniu?

MONTANA FISH SRL are o vechime de 15 ani și este mai nouă decât 48,7% dintre cele 706 firme active cu CAEN 0322 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 15 ani.

Câte firme cu CAEN 0322 înființate în 2011 mai sunt active?

Dintre cele 99 de firme cu CAEN 0322 înființate în 2011 care au depus cel puțin un bilanț, 56 (56,6%) mai sunt active; MONTANA FISH SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 0322?

Cele mai multe firme active cu CAEN 0322 sunt în București: 77 din 706 (10,9%). În județul Caraș-Severin sunt 5.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci