COMERCIAL.ro

MOFT BREAD BY DENI S.R.L.

Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Radiată

Radiată la 23 decembrie 2025

Activitate principală: 1071 — Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie

Înregistrată la 20 mai 2022 · 4 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2024)
0 RON
Profit net (2024)
-9,9 K RON▼ 79,7 %
Angajați
1▼ 50 %
Capitaluri proprii
-64,1 K RON▲ 18,2 %

Cifra de afaceri și profitul — MOFT BREAD BY DENI S.R.L.

În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, pierdere netă de 9.874 lei și 1 angajat. A depus bilanțuri pentru 3 ani (2022–2024).

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre MOFT BREAD BY DENI S.R.L.

MOFT BREAD BY DENI S.R.L. are CUI 46166460 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J12/2921/2022. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 20 mai 2022, cu o vechime de 4 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Municipiul Cluj-Napoca, Cluj. Activitatea principală este CAEN 1071 – Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie.

Alte firme din domeniu

CAEN 1071 – Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre MOFT BREAD BY DENI S.R.L.

Care este CUI-ul firmei MOFT BREAD BY DENI S.R.L.?

CUI-ul firmei MOFT BREAD BY DENI S.R.L. este 46166460. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J12/2921/2022.

Unde are sediul MOFT BREAD BY DENI S.R.L.?

MOFT BREAD BY DENI S.R.L. are sediul social în Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

Ce activitate are MOFT BREAD BY DENI S.R.L.?

Activitatea principală declarată de MOFT BREAD BY DENI S.R.L. este CAEN 1071 – Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie.

Ce cifră de afaceri are MOFT BREAD BY DENI S.R.L.?

În 2024, MOFT BREAD BY DENI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 9.874 lei.

Câți angajați are MOFT BREAD BY DENI S.R.L.?

În 2024, MOFT BREAD BY DENI S.R.L. a avut în medie 1 angajat.

Cât de veche este MOFT BREAD BY DENI S.R.L. față de alte firme din domeniu?

MOFT BREAD BY DENI S.R.L. are o vechime de 4 ani și este mai nouă decât 67,7% dintre cele 7.023 de firme active cu CAEN 1071 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 8 ani.

Câte firme cu CAEN 1071 înființate în 2022 mai sunt active?

Dintre cele 1.600 de firme cu CAEN 1071 înființate în 2022 care au depus cel puțin un bilanț, 1.378 (86,1%) mai sunt active; MOFT BREAD BY DENI S.R.L. nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 1071?

Cele mai multe firme active cu CAEN 1071 sunt în București: 599 din 7.023 (8,5%). În județul Cluj sunt 404.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci