COMERCIAL.ro

MODEON STYLE SRL

Municipiul Oneşti, Bacău
În funcțiunePlătitor TVAOperator vamal (EORI)o verificare luna aceasta

Activitate principală: 1392 — Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp)

Înregistrată la 3 noiembrie 2006 · 19 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
3,4 mil. RON▼ 33,1 %
Profit net (2025)
208,7 K RON▲ 45 %
Angajați
41▲ 7,9 %
Capitaluri proprii
261,2 K RON▲ 33,9 %

Cifra de afaceri și profitul — MODEON STYLE SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 3,4 mil. lei, profit net de 208.735 lei și 41 de angajați. A depus bilanțuri pentru 18 ani (2008–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 7.001 lei în 2008 la 3,4 mil. lei în 2025, cu un maxim de 5,8 mil. lei în 2019.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre MODEON STYLE SRL

MODEON STYLE SRL are CUI 19162950, cod de TVA RO19162950 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J04/1578/2006. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 3 noiembrie 2006, cu o vechime de 19 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Onești, Bacău. Activitatea principală este CAEN 1392 – Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp).

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 1392 – Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp) · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre MODEON STYLE SRL

Care este CUI-ul firmei MODEON STYLE SRL?

CUI-ul firmei MODEON STYLE SRL este 19162950. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO19162950. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J04/1578/2006.

Unde are sediul MODEON STYLE SRL?

MODEON STYLE SRL are sediul social în Municipiul Onești, Bacău.

Ce activitate are MODEON STYLE SRL?

Activitatea principală declarată de MODEON STYLE SRL este CAEN 1392 – Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp).

Ce cifră de afaceri are MODEON STYLE SRL?

În 2025, MODEON STYLE SRL a raportat o cifră de afaceri de 3,4 mil. lei. Profitul net a fost de 208.735 lei.

Câți angajați are MODEON STYLE SRL?

În 2025, MODEON STYLE SRL a avut în medie 41 de angajați.

Pe ce loc se află MODEON STYLE SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, MODEON STYLE SRL se află pe locul 78 din 960 de firme active cu CAEN 1392 care au depus bilanț, iar în județul Bacău pe locul 6 din 35. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 140.303 lei.

Cât de veche este MODEON STYLE SRL față de alte firme din domeniu?

MODEON STYLE SRL are o vechime de 19 ani și este mai veche decât 70,4% dintre cele 960 de firme active cu CAEN 1392 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 10 ani.

Câte firme cu CAEN 1392 înființate în 2006 mai sunt active?

Dintre cele 168 de firme cu CAEN 1392 înființate în 2006 care au depus cel puțin un bilanț, 60 (35,7%) mai sunt active, iar MODEON STYLE SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 1392?

Cele mai multe firme active cu CAEN 1392 sunt în București: 108 din 960 (11,3%). În județul Bacău sunt 35.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci