COMERCIAL.ro

MMM OPTIM GAZ SRL

Municipiul Buzău, Buzău
Radiată

Radiată la 5 februarie 2020

Activitate principală: 4730 — Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate

Înregistrată la 18 august 2010 · 16 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2018)
3,1 mil. RON▲ 19,2 %
Profit net (2018)
5,6 K RON▼ 90,3 %
Angajați
50,0%
Capitaluri proprii
156,1 K RON▼ 24 %

Cifra de afaceri și profitul — MMM OPTIM GAZ SRL

În 2018 a raportat o cifră de afaceri de 3,1 mil. lei, profit net de 5.641 lei și 5 angajați. A depus bilanțuri pentru 9 ani (2010–2018). Cifra de afaceri a crescut de la 1,2 mil. lei în 2010 la 3,1 mil. lei în 2018, cu un maxim de 4,8 mil. lei în 2011.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre MMM OPTIM GAZ SRL

MMM OPTIM GAZ SRL are CUI 27290763 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J10/505/2010. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 18 august 2010, cu o vechime de 16 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Municipiul Buzău, Buzău. Activitatea principală este CAEN 4730 – Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate.

Alte firme din domeniu

CAEN 4730 – Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre MMM OPTIM GAZ SRL

Care este CUI-ul firmei MMM OPTIM GAZ SRL?

CUI-ul firmei MMM OPTIM GAZ SRL este 27290763. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J10/505/2010.

Unde are sediul MMM OPTIM GAZ SRL?

MMM OPTIM GAZ SRL are sediul social în Municipiul Buzău, Buzău.

Ce activitate are MMM OPTIM GAZ SRL?

Activitatea principală declarată de MMM OPTIM GAZ SRL este CAEN 4730 – Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate.

Ce cifră de afaceri are MMM OPTIM GAZ SRL?

În 2018, MMM OPTIM GAZ SRL a raportat o cifră de afaceri de 3,1 mil. lei. Profitul net a fost de 5.641 lei.

Câți angajați are MMM OPTIM GAZ SRL?

În 2018, MMM OPTIM GAZ SRL a avut în medie 5 angajați.

Cât de veche este MMM OPTIM GAZ SRL față de alte firme din domeniu?

MMM OPTIM GAZ SRL are o vechime de 16 ani și este mai veche decât 49,9% dintre cele 1.078 de firme active cu CAEN 4730 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 16 ani.

Câte firme cu CAEN 4730 înființate în 2010 mai sunt active?

Dintre cele 108 firme cu CAEN 4730 înființate în 2010 care au depus cel puțin un bilanț, 58 (53,7%) mai sunt active; MMM OPTIM GAZ SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4730?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4730 sunt în București: 73 din 1.078 (6,8%). În județul Buzău sunt 38.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci