COMERCIAL.ro

MARISDAL SHOES S.R.L.

În funcțiunePlătitor TVAOperator vamal (EORI)

Activitate principală: 1520 — Fabricarea încălțămintei

Înregistrată la 16 decembrie 2013 · 12 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
29,2 mil. RON▲ 45,2 %
Profit net (2025)
447,6 K RON▼ 60,3 %
Angajați
12▲ 20 %
Capitaluri proprii
2,2 mil. RON▲ 25,8 %

Cifra de afaceri și profitul — MARISDAL SHOES S.R.L.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 29,2 mil. lei, profit net de 447.590 lei și 12 angajați. A depus bilanțuri pentru 12 ani (2014–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 2,3 mil. lei în 2014 la 29,2 mil. lei în 2025, cu un maxim de 35,5 mil. lei în 2023.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre MARISDAL SHOES S.R.L.

MARISDAL SHOES S.R.L. are CUI 32588767, cod de TVA RO32588767 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J33/933/2013. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 16 decembrie 2013, cu o vechime de 12 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Sat Gălănești, Comuna Gălănești, Suceava. Activitatea principală este CAEN 1520 – Fabricarea încălțămintei.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 1520 – Fabricarea încălțămintei · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre MARISDAL SHOES S.R.L.

Care este CUI-ul firmei MARISDAL SHOES S.R.L.?

CUI-ul firmei MARISDAL SHOES S.R.L. este 32588767. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO32588767. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J33/933/2013.

Unde are sediul MARISDAL SHOES S.R.L.?

MARISDAL SHOES S.R.L. are sediul social în Sat Gălănești, Comuna Gălănești, Suceava.

Ce activitate are MARISDAL SHOES S.R.L.?

Activitatea principală declarată de MARISDAL SHOES S.R.L. este CAEN 1520 – Fabricarea încălțămintei.

Ce cifră de afaceri are MARISDAL SHOES S.R.L.?

În 2025, MARISDAL SHOES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 29,2 mil. lei. Profitul net a fost de 447.590 lei.

Câți angajați are MARISDAL SHOES S.R.L.?

În 2025, MARISDAL SHOES S.R.L. a avut în medie 12 angajați.

Pe ce loc se află MARISDAL SHOES S.R.L. în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, MARISDAL SHOES S.R.L. se află pe locul 17 din 687 de firme active cu CAEN 1520 care au depus bilanț, iar în județul Suceava pe locul 3 din 48. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 197.224 lei.

Cât de veche este MARISDAL SHOES S.R.L. față de alte firme din domeniu?

MARISDAL SHOES S.R.L. are o vechime de 12 ani și este mai nouă decât 56,8% dintre cele 687 de firme active cu CAEN 1520 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 16 ani.

Câte firme cu CAEN 1520 înființate în 2013 mai sunt active?

Dintre cele 137 de firme cu CAEN 1520 înființate în 2013 care au depus cel puțin un bilanț, 45 (32,8%) mai sunt active, iar MARISDAL SHOES S.R.L. este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 1520?

Cele mai multe firme active cu CAEN 1520 sunt în București: 126 din 687 (18,3%). În județul Suceava sunt 48.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci