COMERCIAL.ro

MARION EXIM SRL

Municipiul Constanţa, Constanţa
În funcțiunePlătitor TVAo verificare luna aceasta

Activitate principală: 4941 — Transporturi rutiere de mărfuri

Înregistrată la 10 iulie 1995 · 31 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
450,7 K RON▼ 33,6 %
Profit net (2025)
-102,3 K RON▼ 45,7 %
Angajați
40,0%
Capitaluri proprii
-699,3 K RON▲ 17,1 %

Cifra de afaceri și profitul — MARION EXIM SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 450.747 lei, pierdere netă de 102.349 lei și 4 angajați. A depus bilanțuri pentru 18 ani (2008–2025). Cifra de afaceri a scăzut de la 567.092 lei în 2008 la 450.747 lei în 2025, cu un maxim de 1,0 mil. lei în 2023.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre MARION EXIM SRL

MARION EXIM SRL are CUI 7540326, cod de TVA RO7540326 (TVA la încasare) și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J13/1950/1995. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 10 iulie 1995, cu o vechime de 31 de ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Constanța, Constanța. Activitatea principală este CAEN 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre MARION EXIM SRL

Care este CUI-ul firmei MARION EXIM SRL?

CUI-ul firmei MARION EXIM SRL este 7540326. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO7540326. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J13/1950/1995.

Unde are sediul MARION EXIM SRL?

MARION EXIM SRL are sediul social în Municipiul Constanța, Constanța.

Ce activitate are MARION EXIM SRL?

Activitatea principală declarată de MARION EXIM SRL este CAEN 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri.

Ce cifră de afaceri are MARION EXIM SRL?

În 2025, MARION EXIM SRL a raportat o cifră de afaceri de 450.747 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 102.349 lei.

Câți angajați are MARION EXIM SRL?

În 2025, MARION EXIM SRL a avut în medie 4 angajați.

Pe ce loc se află MARION EXIM SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, MARION EXIM SRL se află pe locul 15.565 din 40.781 de firme active cu CAEN 4941 care au depus bilanț, iar în județul Constanța pe locul 550 din 1.421. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 272.529 lei.

Cât de veche este MARION EXIM SRL față de alte firme din domeniu?

MARION EXIM SRL are o vechime de 31 de ani și este mai veche decât 96% dintre cele 40.781 de firme active cu CAEN 4941 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 8 ani.

Câte firme cu CAEN 4941 înființate în 1995 mai sunt active?

Dintre cele 675 de firme cu CAEN 4941 înființate în 1995 care au depus cel puțin un bilanț, 312 (46,2%) mai sunt active, iar MARION EXIM SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4941?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4941 sunt în București: 2.848 din 40.781 (7%). În județul Constanța sunt 1.421.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci