COMERCIAL.ro

MANU SERV CONT SRL

Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
În funcțiune

Activitate principală: 8299 — Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Înregistrată la 11 octombrie 2005 · 21 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
32,2 K RON▲ 21 %
Profit net (2025)
-1 K RON▼ 108,6 %
Angajați
1
Capitaluri proprii
56,9 K RON▼ 1,8 %

Cifra de afaceri și profitul — MANU SERV CONT SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 32.240 lei, pierdere netă de 1.047 lei și 1 angajat. A depus bilanțuri pentru 18 ani (2008–2025). Cifra de afaceri a scăzut de la 79.980 lei în 2008 la 32.240 lei în 2025, cu un maxim de 83.575 lei în 2009.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre MANU SERV CONT SRL

MANU SERV CONT SRL are CUI 18029913 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J40/17063/2005. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 11 octombrie 2005, cu o vechime de 21 de ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în București Sectorul 2. Activitatea principală este CAEN 8299 – Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a..

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 8299 – Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre MANU SERV CONT SRL

Care este CUI-ul firmei MANU SERV CONT SRL?

CUI-ul firmei MANU SERV CONT SRL este 18029913. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J40/17063/2005.

Unde are sediul MANU SERV CONT SRL?

MANU SERV CONT SRL are sediul social în București Sectorul 2.

Ce activitate are MANU SERV CONT SRL?

Activitatea principală declarată de MANU SERV CONT SRL este CAEN 8299 – Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a..

Ce cifră de afaceri are MANU SERV CONT SRL?

În 2025, MANU SERV CONT SRL a raportat o cifră de afaceri de 32.240 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 1.047 lei.

Câți angajați are MANU SERV CONT SRL?

În 2025, MANU SERV CONT SRL a avut în medie 1 angajat.

Pe ce loc se află MANU SERV CONT SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, MANU SERV CONT SRL se află pe locul 5.910 din 7.701 firme active cu CAEN 8299 care au depus bilanț, iar în București pe locul 1.484 din 2.023. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 230.400 lei.

Cât de veche este MANU SERV CONT SRL față de alte firme din domeniu?

MANU SERV CONT SRL are o vechime de 21 de ani și este mai veche decât 87,9% dintre cele 7.701 firme active cu CAEN 8299 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 6 ani.

Câte firme cu CAEN 8299 înființate în 2005 mai sunt active?

Dintre cele 824 de firme cu CAEN 8299 înființate în 2005 care au depus cel puțin un bilanț, 368 (44,7%) mai sunt active, iar MANU SERV CONT SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 8299?

Cele mai multe firme active cu CAEN 8299 sunt în București: 2.023 din 7.701 (26,3%).

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci