COMERCIAL.ro

LUCADE ELECTRIC S.R.L.

Municipiul Craiova, Dolj
În funcțiuneInactiv fiscal din 8 septembrie 2022

Activitate principală: 4647 — Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat

Înregistrată la 9 iunie 2020 · 6 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2020)
40,3 K RON
Profit net (2020)
3,9 K RON
Angajați
1
Capitaluri proprii
4,1 K RON

Cifra de afaceri și profitul — LUCADE ELECTRIC S.R.L.

În 2020 a raportat o cifră de afaceri de 40.277 lei, profit net de 3.899 lei și 1 angajat. A depus bilanț pentru 2020.

AnCifra de afaceri (lei)Profit net (lei)Angajați
202040.2773.8991

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre LUCADE ELECTRIC S.R.L.

LUCADE ELECTRIC S.R.L. are CUI 42598253 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J16/859/2020. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 9 iunie 2020, cu o vechime de 6 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Craiova, Dolj. Activitatea principală este CAEN 4647 – Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat.

Alte firme din domeniu

CAEN 4647 – Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre LUCADE ELECTRIC S.R.L.

Care este CUI-ul firmei LUCADE ELECTRIC S.R.L.?

CUI-ul firmei LUCADE ELECTRIC S.R.L. este 42598253. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J16/859/2020.

Unde are sediul LUCADE ELECTRIC S.R.L.?

LUCADE ELECTRIC S.R.L. are sediul social în Municipiul Craiova, Dolj.

Ce activitate are LUCADE ELECTRIC S.R.L.?

Activitatea principală declarată de LUCADE ELECTRIC S.R.L. este CAEN 4647 – Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat.

Ce cifră de afaceri are LUCADE ELECTRIC S.R.L.?

În 2020, LUCADE ELECTRIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 40.277 lei. Profitul net a fost de 3.899 lei.

Câți angajați are LUCADE ELECTRIC S.R.L.?

În 2020, LUCADE ELECTRIC S.R.L. a avut în medie 1 angajat.

Cât de veche este LUCADE ELECTRIC S.R.L. față de alte firme din domeniu?

LUCADE ELECTRIC S.R.L. are o vechime de 6 ani și este mai nouă decât 69,6% dintre cele 540 de firme active cu CAEN 4647 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 11 ani.

Câte firme cu CAEN 4647 înființate în 2020 mai sunt active?

Dintre cele 27 de firme cu CAEN 4647 înființate în 2020 care au depus cel puțin un bilanț, 25 (92,6%) mai sunt active, iar LUCADE ELECTRIC S.R.L. este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4647?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4647 sunt în București: 140 din 540 (25,9%). În județul Dolj sunt 7.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci