COMERCIAL.ro

LRY90FYF TR S.R.L.

Sat Floreşti, Comuna Ţânțăreni, Gorj
În funcțiune

Activitate principală: 4941 — Transporturi rutiere de mărfuri

Înregistrată la 3 februarie 2022 · 4 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
7,2 K RON▼ 47 %
Profit net (2025)
1,4 K RON▼ 65,7 %
Angajați
0
Capitaluri proprii
1,5 K RON▼ 95,6 %

Cifra de afaceri și profitul — LRY90FYF TR S.R.L.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 7.160 lei și profit net de 1.444 lei. A depus bilanțuri pentru 4 ani (2022–2025). Cifra de afaceri a scăzut de la 15.912 lei în 2022 la 7.160 lei în 2025, cu un maxim de 45.150 lei în 2023.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre LRY90FYF TR S.R.L.

LRY90FYF TR S.R.L. are CUI 45574445 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J18/118/2022. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 3 februarie 2022, cu o vechime de 4 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Sat Florești, Comuna Țânțăreni, Gorj. Activitatea principală este CAEN 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre LRY90FYF TR S.R.L.

Care este CUI-ul firmei LRY90FYF TR S.R.L.?

CUI-ul firmei LRY90FYF TR S.R.L. este 45574445. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J18/118/2022.

Unde are sediul LRY90FYF TR S.R.L.?

LRY90FYF TR S.R.L. are sediul social în Sat Florești, Comuna Țânțăreni, Gorj.

Ce activitate are LRY90FYF TR S.R.L.?

Activitatea principală declarată de LRY90FYF TR S.R.L. este CAEN 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri.

Ce cifră de afaceri are LRY90FYF TR S.R.L.?

În 2025, LRY90FYF TR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.160 lei. Profitul net a fost de 1.444 lei.

Câți angajați are LRY90FYF TR S.R.L.?

În 2025, LRY90FYF TR S.R.L. nu a raportat angajați.

Pe ce loc se află LRY90FYF TR S.R.L. în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, LRY90FYF TR S.R.L. se află pe locul 32.220 din 40.781 de firme active cu CAEN 4941 care au depus bilanț, iar în județul Gorj pe locul 757 din 991. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 272.529 lei.

Cât de veche este LRY90FYF TR S.R.L. față de alte firme din domeniu?

LRY90FYF TR S.R.L. are o vechime de 4 ani și este mai nouă decât 74,6% dintre cele 40.781 de firme active cu CAEN 4941 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 8 ani.

Câte firme cu CAEN 4941 înființate în 2022 mai sunt active?

Dintre cele 4.076 de firme cu CAEN 4941 înființate în 2022 care au depus cel puțin un bilanț, 3.515 (86,2%) mai sunt active, iar LRY90FYF TR S.R.L. este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4941?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4941 sunt în București: 2.848 din 40.781 (7%). În județul Gorj sunt 991.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci