COMERCIAL.ro

LRXCATSTORE SRL

Radiată

Radiată la 21 ianuarie 2021

Activitate principală: 4776 — Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate

Înregistrată la 31 martie 2017 · 9 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2019)
0 RON▼ 100 %
Profit net (2019)
-1,2 K RON▼ 54,5 %
Angajați
0▼ 100 %
Capitaluri proprii
-4,3 K RON▲ 39,6 %

Cifra de afaceri și profitul — LRXCATSTORE SRL

În 2019 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și pierdere netă de 1.219 lei. A depus bilanțuri pentru 3 ani (2017–2019).

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre LRXCATSTORE SRL

LRXCATSTORE SRL are CUI 37315725 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J18/287/2017. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 31 martie 2017, cu o vechime de 9 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Loc. Bumbești-Jiu, Oraș Bumbești-Jiu, Gorj. Activitatea principală este CAEN 4776 – Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate.

Alte firme din domeniu

CAEN 4776 – Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre LRXCATSTORE SRL

Care este CUI-ul firmei LRXCATSTORE SRL?

CUI-ul firmei LRXCATSTORE SRL este 37315725. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J18/287/2017.

Unde are sediul LRXCATSTORE SRL?

LRXCATSTORE SRL are sediul social în Loc. Bumbești-Jiu, Oraș Bumbești-Jiu, Gorj.

Ce activitate are LRXCATSTORE SRL?

Activitatea principală declarată de LRXCATSTORE SRL este CAEN 4776 – Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate.

Ce cifră de afaceri are LRXCATSTORE SRL?

În 2019, LRXCATSTORE SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 1.219 lei.

Câți angajați are LRXCATSTORE SRL?

În 2019, LRXCATSTORE SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este LRXCATSTORE SRL față de alte firme din domeniu?

LRXCATSTORE SRL are o vechime de 9 ani și este mai veche decât 56,8% dintre cele 3.209 firme active cu CAEN 4776 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 7 ani.

Câte firme cu CAEN 4776 înființate în 2017 mai sunt active?

Dintre cele 434 de firme cu CAEN 4776 înființate în 2017 care au depus cel puțin un bilanț, 290 (66,8%) mai sunt active; LRXCATSTORE SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4776?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4776 sunt în București: 444 din 3.209 (13,8%). În județul Gorj sunt 37.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci