COMERCIAL.ro

LAVIOD IMPEX SRL

Municipiul Călăraşi, Călăraşi
În funcțiunePlătitor TVAOperator vamal (EORI)o verificare luna aceasta

Activitate principală: 4690 — Comerț cu ridicata nespecializat

Înregistrată la 25 martie 2011 · 15 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
6,4 mil. RON▼ 14,9 %
Profit net (2025)
211,8 K RON▲ 318,2 %
Angajați
10,0%
Capitaluri proprii
413,3 K RON▼ 44,8 %

Cifra de afaceri și profitul — LAVIOD IMPEX SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 6,4 mil. lei, profit net de 211.778 lei și 1 angajat. A depus bilanțuri pentru 15 ani (2011–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 261.637 lei în 2011 la 6,4 mil. lei în 2025, cu un maxim de 7,6 mil. lei în 2022.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre LAVIOD IMPEX SRL

LAVIOD IMPEX SRL are CUI 28248198, cod de TVA RO28248198 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J51/133/2011. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 25 martie 2011, cu o vechime de 15 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Călărași, Călărași. Activitatea principală este CAEN 4690 – Comerț cu ridicata nespecializat.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 4690 – Comerț cu ridicata nespecializat · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre LAVIOD IMPEX SRL

Care este CUI-ul firmei LAVIOD IMPEX SRL?

CUI-ul firmei LAVIOD IMPEX SRL este 28248198. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO28248198. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J51/133/2011.

Unde are sediul LAVIOD IMPEX SRL?

LAVIOD IMPEX SRL are sediul social în Municipiul Călărași, Călărași.

Ce activitate are LAVIOD IMPEX SRL?

Activitatea principală declarată de LAVIOD IMPEX SRL este CAEN 4690 – Comerț cu ridicata nespecializat.

Ce cifră de afaceri are LAVIOD IMPEX SRL?

În 2025, LAVIOD IMPEX SRL a raportat o cifră de afaceri de 6,4 mil. lei. Profitul net a fost de 211.778 lei.

Câți angajați are LAVIOD IMPEX SRL?

În 2025, LAVIOD IMPEX SRL a avut în medie 1 angajat.

Pe ce loc se află LAVIOD IMPEX SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, LAVIOD IMPEX SRL se află pe locul 938 din 7.130 de firme active cu CAEN 4690 care au depus bilanț, iar în județul Călărași pe locul 6 din 38. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 430.316 lei.

Cât de veche este LAVIOD IMPEX SRL față de alte firme din domeniu?

LAVIOD IMPEX SRL are o vechime de 15 ani și este mai veche decât 58,6% dintre cele 7.130 de firme active cu CAEN 4690 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 12 ani.

Câte firme cu CAEN 4690 înființate în 2011 mai sunt active?

Dintre cele 862 de firme cu CAEN 4690 înființate în 2011 care au depus cel puțin un bilanț, 499 (57,9%) mai sunt active, iar LAVIOD IMPEX SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4690?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4690 sunt în București: 1.689 din 7.130 (23,7%). În județul Călărași sunt 38.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci