COMERCIAL.ro

LARIS AUTO SRL

Municipiul Baia Mare, Maramureş
Radiată

Radiată la 8 octombrie 2015

Activitate principală: 8121 — Activități generale de curățenie a clădirilor

Înregistrată la 24 iulie 2006 · 20 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2013)
0 RON▼ 100 %
Profit net (2013)
-23,8 K RON▲ 20,9 %
Angajați
0▼ 100 %
Capitaluri proprii
-179,4 K RON▲ 15,3 %

Cifra de afaceri și profitul — LARIS AUTO SRL

În 2013 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și pierdere netă de 23.761 lei. A depus bilanțuri pentru 6 ani (2008–2013). Cifra de afaceri a scăzut de la 73.423 lei în 2008 la 2.258 lei în 2012, cu un maxim de 96.771 lei în 2011.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre LARIS AUTO SRL

LARIS AUTO SRL are CUI 18878234 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J24/1144/2006. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 24 iulie 2006, cu o vechime de 20 de ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Municipiul Baia Mare, Maramureș. Activitatea principală este CAEN 8121 – Activități generale de curățenie a clădirilor.

Alte firme din domeniu

CAEN 8121 – Activități generale de curățenie a clădirilor · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre LARIS AUTO SRL

Care este CUI-ul firmei LARIS AUTO SRL?

CUI-ul firmei LARIS AUTO SRL este 18878234. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J24/1144/2006.

Unde are sediul LARIS AUTO SRL?

LARIS AUTO SRL are sediul social în Municipiul Baia Mare, Maramureș.

Ce activitate are LARIS AUTO SRL?

Activitatea principală declarată de LARIS AUTO SRL este CAEN 8121 – Activități generale de curățenie a clădirilor.

Ce cifră de afaceri are LARIS AUTO SRL?

În 2013, LARIS AUTO SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 23.761 lei.

Câți angajați are LARIS AUTO SRL?

În 2013, LARIS AUTO SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este LARIS AUTO SRL față de alte firme din domeniu?

LARIS AUTO SRL are o vechime de 20 de ani și este mai veche decât 92,3% dintre cele 4.282 de firme active cu CAEN 8121 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 5 ani.

Câte firme cu CAEN 8121 înființate în 2006 mai sunt active?

Dintre cele 387 de firme cu CAEN 8121 înființate în 2006 care au depus cel puțin un bilanț, 138 (35,7%) mai sunt active; LARIS AUTO SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 8121?

Cele mai multe firme active cu CAEN 8121 sunt în București: 908 din 4.282 (21,2%). În județul Maramureș sunt 64.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci