COMERCIAL.ro

LACOSIB LOGISTIC SRL

Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu
În funcțiunePlătitor TVA

Activitate principală: 7712 — Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele

Înregistrată la 31 ianuarie 2011 · 15 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
9,6 K RON0,0%
Profit net (2025)
2,6 K RON▼ 24,4 %
Angajați
0
Capitaluri proprii
-42,5 K RON▼ 5,7 %

Cifra de afaceri și profitul — LACOSIB LOGISTIC SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 9.600 lei și profit net de 2.570 lei. A depus bilanțuri pentru 15 ani (2011–2025). Cifra de afaceri a scăzut de la 85.551 lei în 2011 la 9.600 lei în 2025, cu un maxim de 707.429 lei în 2019.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre LACOSIB LOGISTIC SRL

LACOSIB LOGISTIC SRL are CUI 27968077, cod de TVA RO27968077 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J32/70/2011. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 31 ianuarie 2011, cu o vechime de 15 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Loc. Cisnădie, Oraș Cisnădie, Sibiu. Activitatea principală este CAEN 7712 – Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 7712 – Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre LACOSIB LOGISTIC SRL

Care este CUI-ul firmei LACOSIB LOGISTIC SRL?

CUI-ul firmei LACOSIB LOGISTIC SRL este 27968077. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO27968077. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J32/70/2011.

Unde are sediul LACOSIB LOGISTIC SRL?

LACOSIB LOGISTIC SRL are sediul social în Loc. Cisnădie, Oraș Cisnădie, Sibiu.

Ce activitate are LACOSIB LOGISTIC SRL?

Activitatea principală declarată de LACOSIB LOGISTIC SRL este CAEN 7712 – Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele.

Ce cifră de afaceri are LACOSIB LOGISTIC SRL?

În 2025, LACOSIB LOGISTIC SRL a raportat o cifră de afaceri de 9.600 lei. Profitul net a fost de 2.570 lei.

Câți angajați are LACOSIB LOGISTIC SRL?

În 2025, LACOSIB LOGISTIC SRL nu a raportat angajați.

Pe ce loc se află LACOSIB LOGISTIC SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, LACOSIB LOGISTIC SRL se află pe locul 170 din 233 de firme active cu CAEN 7712 care au depus bilanț, iar în județul Sibiu pe locul 8 din 10. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 170.806 lei.

Cât de veche este LACOSIB LOGISTIC SRL față de alte firme din domeniu?

LACOSIB LOGISTIC SRL are o vechime de 15 ani și este mai veche decât 76,4% dintre cele 233 de firme active cu CAEN 7712 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 8 ani.

Câte firme cu CAEN 7712 înființate în 2011 mai sunt active?

Dintre cele 32 de firme cu CAEN 7712 înființate în 2011 care au depus cel puțin un bilanț, 20 (62,5%) mai sunt active, iar LACOSIB LOGISTIC SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 7712?

Cele mai multe firme active cu CAEN 7712 sunt în București: 27 din 233 (11,6%). În județul Sibiu sunt 10.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci