COMERCIAL.ro

KILGY MOBIL SRL

Sat Tinca, Comuna Tinca, Bihor
Radiatăo verificare luna aceasta

Radiată la 20 decembrie 2016

Activitate principală: 4520 — Întreținerea și repararea autovehiculelor

Înregistrată la 24 ianuarie 1994 · 32 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2015)
0 RON
Profit net (2015)
0 RON▼ 100 %
Angajați
0
Capitaluri proprii
4,1 K RON▼ 0 %

Cifra de afaceri și profitul — KILGY MOBIL SRL

În 2015 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și profit net de 0 lei. A depus bilanțuri pentru 8 ani (2008–2015). Cifra de afaceri a scăzut de la 5.706 lei în 2008 la 3.725 lei în 2013, cu un maxim de 6.980 lei în 2009.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre KILGY MOBIL SRL

KILGY MOBIL SRL are CUI 5133407 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J05/323/1994. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 24 ianuarie 1994, cu o vechime de 32 de ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Sat Tinca, Comuna Tinca, Bihor. Activitatea principală este CAEN 4520 – Întreținerea și repararea autovehiculelor.

Alte firme din domeniu

CAEN 4520 – Întreținerea și repararea autovehiculelor · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre KILGY MOBIL SRL

Care este CUI-ul firmei KILGY MOBIL SRL?

CUI-ul firmei KILGY MOBIL SRL este 5133407. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J05/323/1994.

Unde are sediul KILGY MOBIL SRL?

KILGY MOBIL SRL are sediul social în Sat Tinca, Comuna Tinca, Bihor.

Ce activitate are KILGY MOBIL SRL?

Activitatea principală declarată de KILGY MOBIL SRL este CAEN 4520 – Întreținerea și repararea autovehiculelor.

Ce cifră de afaceri are KILGY MOBIL SRL?

În 2015, KILGY MOBIL SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. Profitul net a fost de 0 lei.

Câți angajați are KILGY MOBIL SRL?

În 2015, KILGY MOBIL SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este KILGY MOBIL SRL față de alte firme din domeniu?

KILGY MOBIL SRL are o vechime de 32 de ani și este mai veche decât 95% dintre cele 12.121 de firme active cu CAEN 4520 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 8 ani.

Câte firme cu CAEN 4520 înființate în 1994 mai sunt active?

Dintre cele 758 de firme cu CAEN 4520 înființate în 1994 care au depus cel puțin un bilanț, 378 (49,9%) mai sunt active; KILGY MOBIL SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4520?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4520 sunt în București: 1.244 din 12.121 (10,3%). În județul Bihor sunt 499.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci