COMERCIAL.ro

JUMA INTERNATIONAL SRL

Comuna Afumaţi, Ilfov
RadiatăInactiv fiscal din 21 iunie 2019Radiat fiscal

Radiată la 15 iunie 2022

Activitate principală: 4645 — Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie

Înființată în 1994 · reînmatriculată la 20 august 2015 · 32 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2021)
0 RON
Profit net (2021)
-83,7 K RON
Angajați
0
Capitaluri proprii
-511,5 K RON▲ 19,6 %

Cifra de afaceri și profitul — JUMA INTERNATIONAL SRL

În 2021 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și pierdere netă de 83.691 lei. A depus bilanțuri pentru 13 ani (2008–2021). Cifra de afaceri a scăzut de la 198.285 lei în 2008 la 15.136 lei în 2018.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre JUMA INTERNATIONAL SRL

JUMA INTERNATIONAL SRL are CUI 5589528 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J23/2932/2015. Este o societate cu răspundere limitată înființată în 1994 și reînmatriculată la 20 august 2015, cu o vechime de 32 de ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Comuna Afumați, Ilfov. Activitatea principală este CAEN 4645 – Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie.

Alte firme din domeniu

CAEN 4645 – Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre JUMA INTERNATIONAL SRL

Care este CUI-ul firmei JUMA INTERNATIONAL SRL?

CUI-ul firmei JUMA INTERNATIONAL SRL este 5589528. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J23/2932/2015.

Unde are sediul JUMA INTERNATIONAL SRL?

JUMA INTERNATIONAL SRL are sediul social în Comuna Afumați, Ilfov.

Ce activitate are JUMA INTERNATIONAL SRL?

Activitatea principală declarată de JUMA INTERNATIONAL SRL este CAEN 4645 – Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie.

Ce cifră de afaceri are JUMA INTERNATIONAL SRL?

În 2021, JUMA INTERNATIONAL SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 83.691 lei.

Câți angajați are JUMA INTERNATIONAL SRL?

În 2021, JUMA INTERNATIONAL SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este JUMA INTERNATIONAL SRL față de alte firme din domeniu?

JUMA INTERNATIONAL SRL are o vechime de 32 de ani și este mai veche decât 93,3% dintre cele 981 de firme active cu CAEN 4645 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 12 ani.

Câte firme cu CAEN 4645 înființate în 1994 mai sunt active?

Dintre cele 110 firme cu CAEN 4645 înființate în 1994 care au depus cel puțin un bilanț, 57 (51,8%) mai sunt active; JUMA INTERNATIONAL SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4645?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4645 sunt în București: 344 din 981 (35,1%). În județul Ilfov sunt 104.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci