Firme — Intermedieri financiare și asigurări — Neamț
Secțiunea CAEN K · 11 coduri de activitate
Firme cu bilanț depus (2025)
124▲ 3,3 %
Cifra de afaceri a industriei (2025)
126,7 mil. RON▲ 25,7 %
Creștere YoY (2025)
25,7 %vs 2024
Evoluția cifrei de afaceri a industriei
Demografia firmelor — Intermedieri financiare și asigurări — Neamț
* 2026 este an în curs. Inactivările și reactivările provin din evidența fiscală ANAF; dizolvările, din hotărârile publicate în Monitorul Oficial, Partea a IV-a. Radierile nu mai apar în Monitorul Oficial din 2016.
Evoluția sectorului pe ani
| An | Firme | Variație | Cifră de afaceri | Variație | Înființări | Inactivări |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 124 | ▲ 3,3 % | 126,7 mil. RON | ▲ 25,7 % | 5 | 7 |
| 2024 | 120 | ▼ 25,5 % | 100,8 mil. RON | ▼ 10,7 % | 3 | 3 |
| 2023 | 161 | ▲ 13,4 % | 112,8 mil. RON | ▼ 28 % | 8 | 1 |
| 2022 | 142 | ▲ 9,2 % | 156,8 mil. RON | ▲ 20,2 % | 4 | 3 |
| 2021 | 130 | ▲ 8,3 % | 130,4 mil. RON | ▲ 11,3 % | 8 | 1 |
| 2020 | 120 | ▼ 0,8 % | 117,2 mil. RON | ▼ 6 % | 8 | 0 |
| 2019 | 121 | ▲ 7,1 % | 124,7 mil. RON | ▲ 12,9 % | 8 | 0 |
| 2018 | 113 | ▲ 4,6 % | 110,5 mil. RON | ▲ 4 % | 8 | 1 |
| 2017 | 108 | ▼ 4,4 % | 106,3 mil. RON | ▲ 8,6 % | 6 | 1 |
| 2016 | 113 | — | 97,9 mil. RON | — | 9 | 4 |
Top 100 firme — Intermedieri financiare și asigurări — Neamț, 2025
111 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top.
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.REDWOOD COMPANY IFN SRL▲ 1 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 34,4 mil. RON▲ 69,2 % | ▲ 69,2 % | 8,5 mil. RON | |
| 2 | 2.TEHNO VEST SRL▼ 1 | Sat Izvoare, Comuna Dumbrava Roşie, Neamţ | 31,7 mil. RON▲ 26,5 % | ▲ 26,5 % | 7,9 mil. RON | |
| 3 | 3.ROCRI TRADE SRL▲ 2 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 20,4 mil. RON▲ 167 % | ▲ 167 % | 5,6 mil. RON | |
| 4 | 4.ROMANEL HOLDING SERVICES SRL= | Sat Tarcău, Comuna Tarcău, Neamţ | 8,8 mil. RON▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | -1,2 mil. RON | |
| 5 | 5.CASA DE SCHIMB VALUTAR ROCRI SRL▲ 1 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 4 mil. RON▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | 731,3 K RON | |
| 6 | 6.G & H STAR IFN SRL▲ 2 | Municipiul Roman, Neamţ | 2,8 mil. RON▲ 10,3 % | ▲ 10,3 % | 1,1 mil. RON | |
| 7 | 7.CORELIA IFN SRL= | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 2,7 mil. RON▼ 9,5 % | ▼ 9,5 % | 644,7 K RON | |
| 8 | 8.CLOCKWISE S.R.L.nou | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 2,7 mil. RON▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 556,3 K RON | |
| 9 | 9.BCJ DIAMOND AMANET SRL▲ 2 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 2,1 mil. RON▲ 38,4 % | ▲ 38,4 % | 189,7 K RON | |
| 10 | 10.CASA DE SCHIMB VALUTAR MARANATA SRL= | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 2,1 mil. RON▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | 795,1 K RON | |
| 11 | 11.EXPERT BANKING SRL▲ 1 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 1,3 mil. RON▲ 2,3 % | ▲ 2,3 % | 210 K RON | |
| 12 | 12.STELL INVEST IFN SRL▲ 2 | Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu Neamţ, Neamţ | 954,9 K RON▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 478,2 K RON | |
| 13 | 13.EASY CREDIT PAWN SHOP S.R.L.= | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 903,3 K RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | 1,9 K RON | |
| 14 | 14.D&D EUROTOTAL OFFICE SRL▲ 3 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 544,5 K RON▼ 7,2 % | ▼ 7,2 % | 363,8 K RON | |
| 15 | 15.TREND INVEST ISF SRL▲ 1 | Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu Neamţ, Neamţ | 487,9 K RON▼ 19,8 % | ▼ 19,8 % | 14,6 K RON | |
| 16 | 16.CASA DE SCHIMB VALUTAR ATLANTIC EXCHANGE SRL▲ 3 | Municipiul Roman, Neamţ | 477,2 K RON▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 165,2 K RON | |
| 17 | 17.MATIAT CAPITAL S.R.L.▼ 2 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 455,6 K RON▼ 27,4 % | ▼ 27,4 % | 2,2 mil. RON | |
| 18 | 18.OVB DIACONU SRL= | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 455 K RON▼ 5,7 % | ▼ 5,7 % | 157,7 K RON | |
| 19 | 19.ANAID PEDIA OFFICE S.R.L.nou | Sat Cut, Comuna Dumbrava Roşie, Neamţ | 454,6 K RON▲ 31,8 % | ▲ 31,8 % | 104,5 K RON | |
| 20 | 20.CASA DE SCHIMB VALUTAR SELF EXCHANGE SRL= | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 428,7 K RON▲ 3,8 % | ▲ 3,8 % | 107 K RON | |
| 21 | 21.ATR INSURANCE S.R.L.= | Sat Cordun, Comuna Cordun, Neamţ | 391 K RON▲ 27,5 % | ▲ 27,5 % | 149 K RON | |
| 22 | 22.ADI HERA ASIG SRL▲ 2 | Municipiul Roman, Neamţ | 381,5 K RON▲ 33,9 % | ▲ 33,9 % | -61,6 K RON | |
| 23 | 23.ALTO BROKER DE ASIGURARE REASIGURARE SRL▼ 1 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 376,5 K RON▲ 23 % | ▲ 23 % | -239,4 K RON | |
| 24 | 24.ABBA ASISTENT BROKER SRL▲ 1 | Sat Bodeşti, Comuna Bodeşti, Neamţ | 326,5 K RON▲ 24,7 % | ▲ 24,7 % | 32,7 K RON | |
| 25 | 25.ROMINERSIG SRL▼ 2 | Municipiul Roman, Neamţ | 279 K RON▼ 5,1 % | ▼ 5,1 % | 524 RON | |
| 26 | 26.IULIA ACTE AUTO S.R.L.▲ 2 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 247,8 K RON▲ 20,1 % | ▲ 20,1 % | 78,7 K RON | |
| 27 | 27.ROALMASIG S.R.L.▲ 5 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 239,7 K RON▲ 36,3 % | ▲ 36,3 % | 91 K RON | |
| 28 | 28.GERALCOP S.R.L.▲ 6 | Sat Izvoare, Comuna Dumbrava Roşie, Neamţ | 233,9 K RON▲ 37,8 % | ▲ 37,8 % | 31,4 K RON | |
| 29 | 29.CODMINA IFN SRL▲ 10 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 233 K RON▲ 66,9 % | ▲ 66,9 % | 128,4 K RON | |
| 30 | 30.B.N.C. ASISTENT BROKERAJ SRL▲ 1 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 228,2 K RON▲ 17,9 % | ▲ 17,9 % | 54 K RON | |
| 31 | 31.REALIST AGENT DE ASIGURARE SRL▼ 2 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 216 K RON▲ 4,8 % | ▲ 4,8 % | 101,3 K RON | |
| 32 | 32.EUROLIRA SRL▼ 5 | Municipiul Roman, Neamţ | 215 K RON▼ 10,8 % | ▼ 10,8 % | -88,7 K RON | |
| 33 | 33.EVY EXPERT ASIG SRL▼ 7 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 192,1 K RON▼ 21 % | ▼ 21 % | 32,1 K RON | |
| 34 | 34.CONSULTANTICA S.R.L.▲ 4 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 186,2 K RON▲ 30,1 % | ▲ 30,1 % | 62,3 K RON | |
| 35 | 35.OVIDIU CONSULT ASIG S.R.L.▲ 6 | Loc. Roznov, Oraş Roznov, Neamţ | 182,9 K RON▲ 49,9 % | ▲ 49,9 % | 73,7 K RON | |
| 36 | 36.FINANCE FOUNDER S.R.L.▲ 1 | Sat Huisurez, Comuna Dămuc, Neamţ | 174,8 K RON▲ 17,9 % | ▲ 17,9 % | 84,5 K RON | |
| 37 | 37.RAMANA ASIG SRL▼ 7 | Municipiul Roman, Neamţ | 171,6 K RON▼ 12,3 % | ▼ 12,3 % | 68,2 K RON | |
| 38 | 38.ROLED SRL▼ 2 | Municipiul Roman, Neamţ | 169,5 K RON▲ 6,8 % | ▲ 6,8 % | 1,4 mil. RON | |
| 39 | 39.EMA ONE ASIG SRLnou | Municipiul Roman, Neamţ | 168,4 K RON— | — | 57,1 K RON | |
| 40 | 40.M & D INTERMED SRLnou | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 163,1 K RON▲ 14,9 % | ▲ 14,9 % | 29,3 K RON | |
| 41 | 41.STĂNESCU CLAUDIU EMIL AGENT DE ASIGURARE S.R.L.▼ 1 | Sat Bălţăteşti, Comuna Bălţăteşti, Neamţ | 147,3 K RON▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | 38,7 K RON | |
| 42 | 42.BMG BUSINESS MARKETING GENERAL SRL▲ 4 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 137,9 K RON▲ 29,7 % | ▲ 29,7 % | 236 RON | |
| 43 | 43.PRIMA ASIGURĂRI SRL▼ 1 | Sat Cordun, Comuna Cordun, Neamţ | 137,8 K RON▲ 17,9 % | ▲ 17,9 % | 97,3 K RON | |
| 44 | 44.CRISIM CONEX S.R.L.▲ 4 | Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu Neamţ, Neamţ | 135,7 K RON▲ 38,4 % | ▲ 38,4 % | 61,2 K RON | |
| 45 | 45.DUMVALI ASIG SRL▲ 9 | Sat Turtureşti, Comuna Girov, Neamţ | 118,3 K RON▲ 48,7 % | ▲ 48,7 % | 64,4 K RON | |
| 46 | 46.VASILIU CONSULTANŢĂ-AGENT DE ASIGURARE SRL▲ 10 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 117,1 K RON▲ 64,1 % | ▲ 64,1 % | 41,6 K RON | |
| 47 | 47.INSURE CODE SRL= | Loc. Roznov, Oraş Roznov, Neamţ | 114,8 K RON▲ 10,3 % | ▲ 10,3 % | 10,7 K RON | |
| 48 | 48.AUTONOM LEASING IFN S.A.▼ 13 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 114,6 K RON▼ 29,8 % | ▼ 29,8 % | -79,2 K RON | |
| 49 | 49.CONS DAUNE S.R.L.▲ 11 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 114,5 K RON▲ 86,2 % | ▲ 86,2 % | 92,4 K RON | |
| 50 | 50.ALMAR FINANCE S.R.L.▼ 7 | Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu Neamţ, Neamţ | 111,7 K RON▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | 42,5 K RON | |
| 51 | 51.EXPERT INSURANCE NEAMȚ S.R.L.▼ 7 | Sat Agapia, Comuna Agapia, Neamţ | 111,1 K RON▲ 2 % | ▲ 2 % | 37 K RON | |
| 52 | 52.IULIAN ASIG LXL S.R.L.▲ 11 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 109,5 K RON▲ 87,3 % | ▲ 87,3 % | 21 K RON | |
| 53 | 53.PÎRVU POMPIERUL SRLnou | Sat Mărgineni, Comuna Mărgineni, Neamţ | 108,3 K RON— | — | 66,5 K RON | |
| 54 | 54.ELMIH GONTI EXPERT S.R.L.▲ 7 | Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu Neamţ, Neamţ | 106,5 K RON▲ 73,3 % | ▲ 73,3 % | 5,2 K RON | |
| 55 | 55.IULIA FINANCE S.R.L.▼ 5 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 106 K RON▲ 12 % | ▲ 12 % | 54,2 K RON | |
| 56 | 56.VLĂDUŢ CONSULT ASIG S.R.L.▼ 4 | Sat Zăneşti, Comuna Zăneşti, Neamţ | 105,9 K RON▲ 28,4 % | ▲ 28,4 % | 29,1 K RON | |
| 57 | 57.GAMAIO S.R.L.▼ 8 | Sat Zăneşti, Comuna Zăneşti, Neamţ | 96,4 K RON▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | 230 RON | |
| 58 | 58.ISLERO SIAN S.R.L.▼ 13 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 87,6 K RON▼ 18,1 % | ▼ 18,1 % | -61,6 K RON | |
| 59 | 59.ASIGMIR PROFESIONAL S.R.L.▼ 1 | Municipiul Roman, Neamţ | 87,4 K RON▲ 32,3 % | ▲ 32,3 % | 28,5 K RON | |
| 60 | 60.EXPERT CONSULTING FELICIA BUTA S.R.L.▼ 5 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 84,7 K RON▲ 7,4 % | ▲ 7,4 % | 32 K RON | |
| 61 | 61.TRANSILVANIA ASISTENT BROKER SRL▲ 27 | Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu Neamţ, Neamţ | 78,7 K RON— | — | 54,6 K RON | |
| 62 | 62.CATA INTERMEDIASIG SRLnou | Sat Dumbrava Roşie, Comuna Dumbrava Roşie, Neamţ | 76,6 K RON— | — | 6 K RON | |
| 63 | 63.STIR ASISTENT IN BROKERAJ S.R.L.▼ 12 | Sat Agîrcia, Comuna Alexandru cel Bun, Neamţ | 75,3 K RON▼ 20,1 % | ▼ 20,1 % | -5,5 K RON | |
| 64 | 64.G-TRUST CLASSIO FINANCE S.R.L.nou | Sat Adjudeni, Comuna Tămăşeni, Neamţ | 74,9 K RON— | — | 3,6 K RON | |
| 65 | 65.COSELIS SRLnou | Sat Pildeşti, Comuna Cordun, Neamţ | 72,7 K RON▲ 20,9 % | ▲ 20,9 % | -7,6 K RON | |
| 66 | 66.MULTIVAR INTERCONSULT SRL▼ 4 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 71,5 K RON▲ 17,2 % | ▲ 17,2 % | 41,4 K RON | |
| 67 | 67.PROASIG NEAMŢ SRL▼ 8 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 63,9 K RON▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | 8 K RON | |
| 68 | 68.TAP LUXURY S.R.L.nou | Municipiul Roman, Neamţ | 61,6 K RON— | — | — | 13,1 K RON |
| 69 | 69.BIROTIC GENERAL CONCEPT S.R.L.nou | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 61,1 K RON— | — | 47,8 K RON | |
| 70 | 70.TRAINING POWER SRL▲ 1 | Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu Neamţ, Neamţ | 57,1 K RON▲ 85,6 % | ▲ 85,6 % | 24,7 K RON | |
| 71 | 71.AMANET MARAL ELECTRO SRLnou | Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu Neamţ, Neamţ | 52,7 K RON— | — | -25,6 K RON | |
| 72 | 72.CASA DE SCHIMB VALUTAR NELINVEST SRL▲ 6 | Municipiul Roman, Neamţ | 50 K RON▲ 141 % | ▲ 141 % | -13,4 K RON | |
| 73 | 73.CSM XIXWEL S.R.L.nou | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 49,5 K RON▲ 90,6 % | ▲ 90,6 % | 18,7 K RON | |
| 74 | 74.CMS FINANCIAL PLANNING S.R.L.▼ 21 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 46,8 K RON▼ 42,9 % | ▼ 42,9 % | 6 K RON | |
| 75 | 75.MENTOR ACTIVE S.R.L.▼ 11 | Municipiul Roman, Neamţ | 45,6 K RON▼ 21,5 % | ▼ 21,5 % | 19,8 K RON | |
| 76 | 76.ASIG IOLANA S.R.L.▼ 1 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 40,2 K RON▲ 57,8 % | ▲ 57,8 % | 12,4 K RON | |
| 77 | 77.BICO INSURANCE S.R.L.▲ 11 | Loc. Bicaz, Oraş Bicaz, Neamţ | 35,1 K RON— | — | -3,3 K RON | |
| 78 | 78.FINCOACH EXPERT S.R.L.▼ 8 | Oraş Roznov, Neamţ | 32,5 K RON▼ 14,2 % | ▼ 14,2 % | -39,2 K RON | |
| 79 | 79.D&C CLASSY OFFICE S.R.L.▼ 3 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 30,8 K RON▲ 26,1 % | ▲ 26,1 % | 11,8 K RON | |
| 80 | 80.EXTASI COM SRLnou | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 30,4 K RON— | — | 23,1 K RON | |
| 81 | 81.EUROBERG SRL▼ 16 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 30,4 K RON▼ 46,3 % | ▼ 46,3 % | 6,1 K RON | |
| 82 | 82.CONEX INVEST SRL▼ 10 | Municipiul Roman, Neamţ | 30,3 K RON▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 13,7 K RON | |
| 83 | 83.ALPIN ASIG S.R.L.▼ 6 | Municipiul Roman, Neamţ | 29,9 K RON▲ 26,1 % | ▲ 26,1 % | 7,5 K RON | |
| 84 | 84.MITREA BUSINESS CONSULTING SRL▼ 15 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 29,8 K RON▼ 26,7 % | ▼ 26,7 % | 1,7 K RON | |
| 85 | 85.ADVICE 4 FINANCE & BANKING S.R.L.▼ 3 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 19,8 K RON▲ 80,4 % | ▲ 80,4 % | -8,2 K RON | |
| 86 | 86.SIMIONESCU CONSULTANŢĂ AGENT DE ASIGURARE S.R.L.▼ 7 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 18,1 K RON▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | 2,1 K RON | |
| 87 | 87.RITA NATALY'S SRL▼ 7 | Municipiul Roman, Neamţ | 17,4 K RON▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | 21,1 K RON | |
| 88 | 88.LEADERCONT ASIGURĂRI S.R.L.▼ 14 | Sat Săvineşti, Comuna Săvineşti, Neamţ | 15,7 K RON▼ 42,4 % | ▼ 42,4 % | -3,9 K RON | |
| 89 | 89.ALLFINANZ NEAMŢ SRL▼ 1 | Sat Zăneşti, Comuna Zăneşti, Neamţ | 11,5 K RON— | — | -21 K RON | |
| 90 | 90.GLOWALL CONSULTING S.R.L.▼ 7 | Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu Neamţ, Neamţ | 9,3 K RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | -21,8 K RON | |
| 91 | 91.RBK CREDIT SRL▼ 3 | Sat Săvineşti, Comuna Săvineşti, Neamţ | 8,2 K RON— | — | 3,9 K RON | |
| 92 | 92.BUTNARIU GLOBAL INSSURANCE S.R.L.nou | Sat Agapia, Comuna Agapia, Neamţ | 7,4 K RON— | — | — | 6 K RON |
| 93 | 93.INSPIRE CODE S.R.L.▼ 7 | Sat Cut, Comuna Dumbrava Roşie, Neamţ | 2,5 K RON▼ 11 % | ▼ 11 % | 2,1 K RON | |
| 94 | 94.DOC ASITRAD S.R.L.▼ 10 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 2,2 K RON▼ 62,2 % | ▼ 62,2 % | 1 K RON | |
| 95 | 95.VICTOR PROTECT S.R.L.nou | Sat Bodeşti, Comuna Bodeşti, Neamţ | 1,4 K RON— | — | — | 425 RON |
| 96 | 96.SMART WIN S.R.L.nou | Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu Neamţ, Neamţ | 900 RON— | — | — | 475 RON |
| 97 | 97.NICOL CREDIT S.R.L.▼ 10 | Sat Zăneşti, Comuna Zăneşti, Neamţ | 121 RON▼ 87,5 % | ▼ 87,5 % | -133 RON | |
| 98 | 98.FUTURE PLANNING GROUP S.R.L.▼ 10 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 0 RON— | — | -2,6 K RON | |
| 99 | 99.NUCUDUŢU SRL▼ 11 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 100 | 100.NEAMŢ - ASISTENT BROKER SRL▼ 12 | Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu Neamţ, Neamţ | 0 RON— | — | 754 RON |
Codurile CAEN din intermedieri financiare și asigurări — Neamț
CAEN 6492
Alte activități de creditare
12 firme · 96,4 mil. RON
CAEN 6622
Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări
71 firme · 10,6 mil. RON
CAEN 6421
Activități ale holding-urilor
4 firme · 8,8 mil. RON
CAEN 6612
Activități de intermediere a tranzacțiilor financiare
6 firme · 7,7 mil. RON
CAEN 6619
Activități auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activități de asigurari și fonduri de pensii
7 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 6420
Activități ale holdingurilor
2 firme · 487,9 K RON
CAEN 6621
Activități de evaluare a riscului de asigurare și a pagubelor
3 firme · 360,7 K RON
CAEN 6491
Leasing financiar
1 firme · 114,6 K RON
CAEN 6419
Alte activități de intermedieri monetare
1 firme · 50 K RON
CAEN 6499
Alte intermedieri financiare n.c.a.
4 firme · 32,8 K RON
CAEN 6511
Activități de asigurări de viață
1 firme · 0 RON