COMERCIAL.ro

INTER NEW TRANS LTD SRL

Sat Diniaş, Comuna Peciu Nou, Timiş
În funcțiuneInactiv fiscal din 27 noiembrie 2023

Activitate principală: 4941 — Transporturi rutiere de mărfuri

Înregistrată la 6 septembrie 2017 · 9 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2021)
0 RON
Profit net (2021)
-10,2 K RON▲ 27,5 %
Angajați
0
Capitaluri proprii
-35,2 K RON▲ 40,8 %

Cifra de afaceri și profitul — INTER NEW TRANS LTD SRL

În 2021 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și pierdere netă de 10.200 lei. A depus bilanțuri pentru 5 ani (2017–2021).

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre INTER NEW TRANS LTD SRL

INTER NEW TRANS LTD SRL are CUI 38186513 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J35/3673/2017. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 6 septembrie 2017, cu o vechime de 9 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Sat Diniaș, Comuna Peciu Nou, Timiș. Activitatea principală este CAEN 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri.

Alte firme din domeniu

CAEN 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre INTER NEW TRANS LTD SRL

Care este CUI-ul firmei INTER NEW TRANS LTD SRL?

CUI-ul firmei INTER NEW TRANS LTD SRL este 38186513. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J35/3673/2017.

Unde are sediul INTER NEW TRANS LTD SRL?

INTER NEW TRANS LTD SRL are sediul social în Sat Diniaș, Comuna Peciu Nou, Timiș.

Ce activitate are INTER NEW TRANS LTD SRL?

Activitatea principală declarată de INTER NEW TRANS LTD SRL este CAEN 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri.

Ce cifră de afaceri are INTER NEW TRANS LTD SRL?

În 2021, INTER NEW TRANS LTD SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 10.200 lei.

Câți angajați are INTER NEW TRANS LTD SRL?

În 2021, INTER NEW TRANS LTD SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este INTER NEW TRANS LTD SRL față de alte firme din domeniu?

INTER NEW TRANS LTD SRL are o vechime de 9 ani și este mai veche decât 50,4% dintre cele 40.781 de firme active cu CAEN 4941 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 8 ani.

Câte firme cu CAEN 4941 înființate în 2017 mai sunt active?

Dintre cele 4.573 de firme cu CAEN 4941 înființate în 2017 care au depus cel puțin un bilanț, 3.298 (72,1%) mai sunt active, iar INTER NEW TRANS LTD SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4941?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4941 sunt în București: 2.848 din 40.781 (7%). În județul Timiș sunt 1.232.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci