COMERCIAL.ro

I.C.ELECTROSANIT SRL

Municipiul Constanţa, Constanţa
Radiată

Radiată la 3 iulie 2018

Activitate principală: 4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

Înregistrată la 29 iunie 1993 · 33 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2017)
0 RON
Profit net (2017)
-772 RON▼ 98,2 %
Angajați
0
Capitaluri proprii
-205,7 K RON▼ 0,6 %

Cifra de afaceri și profitul — I.C.ELECTROSANIT SRL

În 2017 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și pierdere netă de 772 lei. A depus bilanțuri pentru 9 ani (2009–2017).

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre I.C.ELECTROSANIT SRL

I.C.ELECTROSANIT SRL are CUI 8595192 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J13/3532/1993. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 29 iunie 1993, cu o vechime de 33 de ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Municipiul Constanța, Constanța. Activitatea principală este CAEN 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat.

Alte firme din domeniu

CAEN 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre I.C.ELECTROSANIT SRL

Care este CUI-ul firmei I.C.ELECTROSANIT SRL?

CUI-ul firmei I.C.ELECTROSANIT SRL este 8595192. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J13/3532/1993.

Unde are sediul I.C.ELECTROSANIT SRL?

I.C.ELECTROSANIT SRL are sediul social în Municipiul Constanța, Constanța.

Ce activitate are I.C.ELECTROSANIT SRL?

Activitatea principală declarată de I.C.ELECTROSANIT SRL este CAEN 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat.

Ce cifră de afaceri are I.C.ELECTROSANIT SRL?

În 2017, I.C.ELECTROSANIT SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 772 lei.

Câți angajați are I.C.ELECTROSANIT SRL?

În 2017, I.C.ELECTROSANIT SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este I.C.ELECTROSANIT SRL față de alte firme din domeniu?

I.C.ELECTROSANIT SRL are o vechime de 33 de ani și este mai veche decât 97,4% dintre cele 9.910 firme active cu CAEN 4322 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 8 ani.

Câte firme cu CAEN 4322 înființate în 1993 mai sunt active?

Dintre cele 332 de firme cu CAEN 4322 înființate în 1993 care au depus cel puțin un bilanț, 147 (44,3%) mai sunt active; I.C.ELECTROSANIT SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4322?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4322 sunt în București: 2.047 din 9.910 (20,7%). În județul Constanța sunt 409.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci