COMERCIAL.ro

GREEN GABRIELA TEAM S.R.L.

Municipiul Suceava, Suceava
În funcțiunePlătitor TVA

Activitate principală: 8130 — Activități de întreținere peisagistică

Înregistrată la 9 noiembrie 2023 · 2 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
2,8 mil. RON▲ 4.722,3 %
Profit net (2025)
400 K RON▼ 1.636,9 %
Angajați
11
Capitaluri proprii
382,9 K RON▼ 2.337,5 %

Cifra de afaceri și profitul — GREEN GABRIELA TEAM S.R.L.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,8 mil. lei, profit net de 400.033 lei și 11 angajați. A depus bilanțuri pentru 3 ani (2023–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 8.800 lei în 2023 la 2,8 mil. lei în 2025.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre GREEN GABRIELA TEAM S.R.L.

GREEN GABRIELA TEAM S.R.L. are CUI 49092880, cod de TVA RO49092880 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J33/1930/2023. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 9 noiembrie 2023, cu o vechime de 2 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Suceava, Suceava. Activitatea principală este CAEN 8130 – Activități de întreținere peisagistică.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 8130 – Activități de întreținere peisagistică · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre GREEN GABRIELA TEAM S.R.L.

Care este CUI-ul firmei GREEN GABRIELA TEAM S.R.L.?

CUI-ul firmei GREEN GABRIELA TEAM S.R.L. este 49092880. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO49092880. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J33/1930/2023.

Unde are sediul GREEN GABRIELA TEAM S.R.L.?

GREEN GABRIELA TEAM S.R.L. are sediul social în Municipiul Suceava, Suceava.

Ce activitate are GREEN GABRIELA TEAM S.R.L.?

Activitatea principală declarată de GREEN GABRIELA TEAM S.R.L. este CAEN 8130 – Activități de întreținere peisagistică.

Ce cifră de afaceri are GREEN GABRIELA TEAM S.R.L.?

În 2025, GREEN GABRIELA TEAM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2,8 mil. lei. Profitul net a fost de 400.033 lei.

Câți angajați are GREEN GABRIELA TEAM S.R.L.?

În 2025, GREEN GABRIELA TEAM S.R.L. a avut în medie 11 angajați.

Pe ce loc se află GREEN GABRIELA TEAM S.R.L. în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, GREEN GABRIELA TEAM S.R.L. se află pe locul 112 din 2.190 de firme active cu CAEN 8130 care au depus bilanț, iar în județul Suceava pe locul 7 din 74. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 118.028 lei.

Cât de veche este GREEN GABRIELA TEAM S.R.L. față de alte firme din domeniu?

GREEN GABRIELA TEAM S.R.L. are o vechime de 2 ani și este mai nouă decât 70,2% dintre cele 2.190 de firme active cu CAEN 8130 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 6 ani.

Câte firme cu CAEN 8130 înființate în 2023 mai sunt active?

Dintre cele 228 de firme cu CAEN 8130 înființate în 2023 care au depus cel puțin un bilanț, 197 (86,4%) mai sunt active, iar GREEN GABRIELA TEAM S.R.L. este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 8130?

Cele mai multe firme active cu CAEN 8130 sunt în București: 244 din 2.190 (11,1%). În județul Suceava sunt 74.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci