COMERCIAL.ro

GP KAY SRL

Sat Baloteşti, Comuna Baloteşti, Ilfov
Radiată

Radiată la 12 martie 2018

Activitate principală: 4110 — Dezvoltare (promovare) imobiliară

Înregistrată la 3 decembrie 2007 · 18 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2010)
0 RON
Profit net (2010)
0 RON▼ 100 %
Angajați
0
Capitaluri proprii
-10 K RON0,0%

Cifra de afaceri și profitul — GP KAY SRL

În 2010 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și profit net de 0 lei. A depus bilanțuri pentru 3 ani (2008–2010).

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre GP KAY SRL

GP KAY SRL are CUI 22851261 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J23/3298/2007. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 3 decembrie 2007, cu o vechime de 18 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Sat Balotești, Comuna Balotești, Ilfov. Activitatea principală este CAEN 4110 – Dezvoltare (promovare) imobiliară.

Alte firme din domeniu

CAEN 4110 – Dezvoltare (promovare) imobiliară · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre GP KAY SRL

Care este CUI-ul firmei GP KAY SRL?

CUI-ul firmei GP KAY SRL este 22851261. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J23/3298/2007.

Unde are sediul GP KAY SRL?

GP KAY SRL are sediul social în Sat Balotești, Comuna Balotești, Ilfov.

Ce activitate are GP KAY SRL?

Activitatea principală declarată de GP KAY SRL este CAEN 4110 – Dezvoltare (promovare) imobiliară.

Ce cifră de afaceri are GP KAY SRL?

În 2010, GP KAY SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. Profitul net a fost de 0 lei.

Câți angajați are GP KAY SRL?

În 2010, GP KAY SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este GP KAY SRL față de alte firme din domeniu?

GP KAY SRL are o vechime de 18 ani și este mai veche decât 79,9% dintre cele 4.798 de firme active cu CAEN 4110 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 8 ani.

Câte firme cu CAEN 4110 înființate în 2007 mai sunt active?

Dintre cele 2.237 de firme cu CAEN 4110 înființate în 2007 care au depus cel puțin un bilanț, 1.015 (45,4%) mai sunt active; GP KAY SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4110?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4110 sunt în București: 1.823 din 4.798 (38%). În județul Ilfov sunt 541.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci