COMERCIAL.ro

GOVORCO BEAUTY S.R.L.

Sat Livada, Comuna Livada, Arad
Radiată

Radiată la 14 decembrie 2022

Activitate principală: 9602 — Coafură și alte activități de înfrumusețare

Înregistrată la 12 noiembrie 2020 · 5 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2021)
0 RON
Profit net (2021)
-12,7 K RON
Angajați
0
Capitaluri proprii
-12,5 K RON

Cifra de afaceri și profitul — GOVORCO BEAUTY S.R.L.

În 2021 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și pierdere netă de 12.740 lei. A depus bilanț pentru 2021.

AnCifra de afaceri (lei)Profit net (lei)Angajați
20210-12.7400

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre GOVORCO BEAUTY S.R.L.

GOVORCO BEAUTY S.R.L. are CUI 43326010 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J2/1387/2020. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 12 noiembrie 2020, cu o vechime de 5 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Sat Livada, Comuna Livada, Arad. Activitatea principală este CAEN 9602 – Coafură și alte activități de înfrumusețare.

Alte firme din domeniu

CAEN 9602 – Coafură și alte activități de înfrumusețare · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre GOVORCO BEAUTY S.R.L.

Care este CUI-ul firmei GOVORCO BEAUTY S.R.L.?

CUI-ul firmei GOVORCO BEAUTY S.R.L. este 43326010. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J2/1387/2020.

Unde are sediul GOVORCO BEAUTY S.R.L.?

GOVORCO BEAUTY S.R.L. are sediul social în Sat Livada, Comuna Livada, Arad.

Ce activitate are GOVORCO BEAUTY S.R.L.?

Activitatea principală declarată de GOVORCO BEAUTY S.R.L. este CAEN 9602 – Coafură și alte activități de înfrumusețare.

Ce cifră de afaceri are GOVORCO BEAUTY S.R.L.?

În 2021, GOVORCO BEAUTY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 12.740 lei.

Câți angajați are GOVORCO BEAUTY S.R.L.?

În 2021, GOVORCO BEAUTY S.R.L. nu a raportat angajați.

Cât de veche este GOVORCO BEAUTY S.R.L. față de alte firme din domeniu?

GOVORCO BEAUTY S.R.L. are o vechime de 5 ani și este mai nouă decât 50,3% dintre cele 10.488 de firme active cu CAEN 9602 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 7 ani.

Câte firme cu CAEN 9602 înființate în 2020 mai sunt active?

Dintre cele 1.437 de firme cu CAEN 9602 înființate în 2020 care au depus cel puțin un bilanț, 1.124 (78,2%) mai sunt active; GOVORCO BEAUTY S.R.L. nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 9602?

Cele mai multe firme active cu CAEN 9602 sunt în București: 1.838 din 10.488 (17,5%). În județul Arad sunt 164.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci