COMERCIAL.ro

GOBLEN SET SRL

Municipiul Piteşti, Argeş
În funcțiunePlătitor TVAOperator vamal (EORI)2 verificări luna aceasta

Activitate principală: 1392 — Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp)

Înregistrată la 3 iunie 1991 · 35 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
511 K RON▲ 2,7 %
Profit net (2025)
-106,1 K RON▲ 199,8 %
Angajați
50,0%
Capitaluri proprii
4,4 mil. RON▼ 4,3 %

Cifra de afaceri și profitul — GOBLEN SET SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 510.959 lei, pierdere netă de 106.129 lei și 5 angajați. A depus bilanțuri pentru 18 ani (2008–2025). Cifra de afaceri a scăzut de la 1,1 mil. lei în 2008 la 510.959 lei în 2025.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre GOBLEN SET SRL

GOBLEN SET SRL are CUI 130540, cod de TVA RO130540 (TVA la încasare) și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J03/522/1991. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 3 iunie 1991, cu o vechime de 35 de ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Pitești, Argeș. Activitatea principală este CAEN 1392 – Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp).

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 1392 – Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp) · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre GOBLEN SET SRL

Care este CUI-ul firmei GOBLEN SET SRL?

CUI-ul firmei GOBLEN SET SRL este 130540. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO130540. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J03/522/1991.

Unde are sediul GOBLEN SET SRL?

GOBLEN SET SRL are sediul social în Municipiul Pitești, Argeș.

Ce activitate are GOBLEN SET SRL?

Activitatea principală declarată de GOBLEN SET SRL este CAEN 1392 – Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp).

Ce cifră de afaceri are GOBLEN SET SRL?

În 2025, GOBLEN SET SRL a raportat o cifră de afaceri de 510.959 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 106.129 lei.

Câți angajați are GOBLEN SET SRL?

În 2025, GOBLEN SET SRL a avut în medie 5 angajați.

Pe ce loc se află GOBLEN SET SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, GOBLEN SET SRL se află pe locul 251 din 960 de firme active cu CAEN 1392 care au depus bilanț, iar în județul Argeș pe locul 7 din 27. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 140.303 lei.

Cât de veche este GOBLEN SET SRL față de alte firme din domeniu?

GOBLEN SET SRL are o vechime de 35 de ani și este mai veche decât 97,3% dintre cele 960 de firme active cu CAEN 1392 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 10 ani.

Câte firme cu CAEN 1392 înființate în 1991 mai sunt active?

Dintre cele 114 firme cu CAEN 1392 înființate în 1991 care au depus cel puțin un bilanț, 47 (41,2%) mai sunt active, iar GOBLEN SET SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 1392?

Cele mai multe firme active cu CAEN 1392 sunt în București: 108 din 960 (11,3%). În județul Argeș sunt 27.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci