COMERCIAL.ro

GIULDRONES HI-LO FLYING & SURVEY S.R.L.

Sat Rediu, Comuna Rediu, Galaţi
Radiată

Radiată la 9 septembrie 2025

Activitate principală: 7731 — Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole

Înregistrată la 23 august 2022 · 4 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2024)
0 RON▼ 100 %
Profit net (2024)
-12,3 K RON▼ 66,2 %
Angajați
10,0%
Capitaluri proprii
-59,3 K RON▲ 26,1 %

Cifra de afaceri și profitul — GIULDRONES HI-LO FLYING & SURVEY S.R.L.

În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, pierdere netă de 12.260 lei și 1 angajat. A depus bilanțuri pentru 3 ani (2022–2024).

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre GIULDRONES HI-LO FLYING & SURVEY S.R.L.

GIULDRONES HI-LO FLYING & SURVEY S.R.L. are CUI 46696009 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J17/1537/2022. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 23 august 2022, cu o vechime de 4 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Sat Rediu, Comuna Rediu, Galați. Activitatea principală este CAEN 7731 – Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole.

Alte firme din domeniu

CAEN 7731 – Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre GIULDRONES HI-LO FLYING & SURVEY S.R.L.

Care este CUI-ul firmei GIULDRONES HI-LO FLYING & SURVEY S.R.L.?

CUI-ul firmei GIULDRONES HI-LO FLYING & SURVEY S.R.L. este 46696009. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J17/1537/2022.

Unde are sediul GIULDRONES HI-LO FLYING & SURVEY S.R.L.?

GIULDRONES HI-LO FLYING & SURVEY S.R.L. are sediul social în Sat Rediu, Comuna Rediu, Galați.

Ce activitate are GIULDRONES HI-LO FLYING & SURVEY S.R.L.?

Activitatea principală declarată de GIULDRONES HI-LO FLYING & SURVEY S.R.L. este CAEN 7731 – Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole.

Ce cifră de afaceri are GIULDRONES HI-LO FLYING & SURVEY S.R.L.?

În 2024, GIULDRONES HI-LO FLYING & SURVEY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 12.260 lei.

Câți angajați are GIULDRONES HI-LO FLYING & SURVEY S.R.L.?

În 2024, GIULDRONES HI-LO FLYING & SURVEY S.R.L. a avut în medie 1 angajat.

Cât de veche este GIULDRONES HI-LO FLYING & SURVEY S.R.L. față de alte firme din domeniu?

GIULDRONES HI-LO FLYING & SURVEY S.R.L. are o vechime de 4 ani și este mai nouă decât 82,5% dintre cele 80 de firme active cu CAEN 7731 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 9 ani.

Câte firme cu CAEN 7731 înființate în 2022 mai sunt active?

Dintre cele 10 firme cu CAEN 7731 înființate în 2022 care au depus cel puțin un bilanț, 9 (90%) mai sunt active; GIULDRONES HI-LO FLYING & SURVEY S.R.L. nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 7731?

Cele mai multe firme active cu CAEN 7731 sunt în București: 8 din 80 (10%).

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci