COMERCIAL.ro

GEOADA'S AFFAIR SRL

Sat Brăeşti, Comuna Brăeşti, Iaşi
RadiatăInactiv fiscal din 10 mai 2017Radiat fiscal

Radiată la 24 mai 2021

Activitate principală: 8130 — Activități de întreținere peisagistică

Înregistrată la 16 martie 2007 · 19 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2020)
0 RON
Profit net (2020)
0 RON
Angajați
0
Capitaluri proprii
-56,5 K RON▲ 0,4 %

Cifra de afaceri și profitul — GEOADA'S AFFAIR SRL

În 2020 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și profit net de 0 lei. A depus bilanțuri pentru 11 ani (2008–2020). Cifra de afaceri a scăzut de la 464.895 lei în 2008 la 2.000 lei în 2010.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre GEOADA'S AFFAIR SRL

GEOADA'S AFFAIR SRL are CUI 21382973 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J22/800/2007. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 16 martie 2007, cu o vechime de 19 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Sat Brăești, Comuna Brăești, Iași. Activitatea principală este CAEN 8130 – Activități de întreținere peisagistică.

Alte firme din domeniu

CAEN 8130 – Activități de întreținere peisagistică · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre GEOADA'S AFFAIR SRL

Care este CUI-ul firmei GEOADA'S AFFAIR SRL?

CUI-ul firmei GEOADA'S AFFAIR SRL este 21382973. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J22/800/2007.

Unde are sediul GEOADA'S AFFAIR SRL?

GEOADA'S AFFAIR SRL are sediul social în Sat Brăești, Comuna Brăești, Iași.

Ce activitate are GEOADA'S AFFAIR SRL?

Activitatea principală declarată de GEOADA'S AFFAIR SRL este CAEN 8130 – Activități de întreținere peisagistică.

Ce cifră de afaceri are GEOADA'S AFFAIR SRL?

În 2020, GEOADA'S AFFAIR SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. Profitul net a fost de 0 lei.

Câți angajați are GEOADA'S AFFAIR SRL?

În 2020, GEOADA'S AFFAIR SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este GEOADA'S AFFAIR SRL față de alte firme din domeniu?

GEOADA'S AFFAIR SRL are o vechime de 19 ani și este mai veche decât 88,7% dintre cele 2.190 de firme active cu CAEN 8130 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 6 ani.

Câte firme cu CAEN 8130 înființate în 2007 mai sunt active?

Dintre cele 166 de firme cu CAEN 8130 înființate în 2007 care au depus cel puțin un bilanț, 80 (48,2%) mai sunt active; GEOADA'S AFFAIR SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 8130?

Cele mai multe firme active cu CAEN 8130 sunt în București: 244 din 2.190 (11,1%). În județul Iași sunt 57.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci