COMERCIAL.ro

GEO FOR ANA 2006 SRL

Comuna Rucăr, Argeş
Radiată

Radiată la 19 mai 2017

Activitate principală: 0220 — Exploatarea forestieră

Înregistrată la 24 mai 2006 · 20 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2016)
0 RON
Profit net (2016)
0 RON
Angajați
0
Capitaluri proprii
-13 K RON0,0%

Cifra de afaceri și profitul — GEO FOR ANA 2006 SRL

În 2016 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și profit net de 0 lei. A depus bilanțuri pentru 8 ani (2008–2016). Cifra de afaceri a scăzut de la 110.264 lei în 2008 la 9.100 lei în 2014.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre GEO FOR ANA 2006 SRL

GEO FOR ANA 2006 SRL are CUI 18699760 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J03/859/2006. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 24 mai 2006, cu o vechime de 20 de ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Comuna Rucăr, Argeș. Activitatea principală este CAEN 0220 – Exploatarea forestieră.

Alte firme din domeniu

CAEN 0220 – Exploatarea forestieră · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre GEO FOR ANA 2006 SRL

Care este CUI-ul firmei GEO FOR ANA 2006 SRL?

CUI-ul firmei GEO FOR ANA 2006 SRL este 18699760. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J03/859/2006.

Unde are sediul GEO FOR ANA 2006 SRL?

GEO FOR ANA 2006 SRL are sediul social în Comuna Rucăr, Argeș.

Ce activitate are GEO FOR ANA 2006 SRL?

Activitatea principală declarată de GEO FOR ANA 2006 SRL este CAEN 0220 – Exploatarea forestieră.

Ce cifră de afaceri are GEO FOR ANA 2006 SRL?

În 2016, GEO FOR ANA 2006 SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. Profitul net a fost de 0 lei.

Câți angajați are GEO FOR ANA 2006 SRL?

În 2016, GEO FOR ANA 2006 SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este GEO FOR ANA 2006 SRL față de alte firme din domeniu?

GEO FOR ANA 2006 SRL are o vechime de 20 de ani și este mai veche decât 80% dintre cele 3.433 de firme active cu CAEN 0220 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 10 ani.

Câte firme cu CAEN 0220 înființate în 2006 mai sunt active?

Dintre cele 284 de firme cu CAEN 0220 înființate în 2006 care au depus cel puțin un bilanț, 136 (47,9%) mai sunt active; GEO FOR ANA 2006 SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 0220?

Cele mai multe firme active cu CAEN 0220 sunt în județul Suceava: 359 din 3.433 (10,5%). În județul Argeș sunt 162.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci