COMERCIAL.ro

GĂULEA DAV SRL

Sat Malu Mare, Comuna Malu Mare, Dolj
În funcțiune

Activitate principală: 0812 — Activități de curățenie

Înregistrată la 15 septembrie 2016 · 10 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2016)
0 RON
Profit net (2016)
0 RON
Angajați
0
Capitaluri proprii
200 RON

Cifra de afaceri și profitul — GĂULEA DAV SRL

În 2016 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și profit net de 0 lei. A depus bilanț pentru 2016.

AnCifra de afaceri (lei)Profit net (lei)Angajați
2016000

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre GĂULEA DAV SRL

GĂULEA DAV SRL are CUI 36530776 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J16/1743/2016. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 15 septembrie 2016, cu o vechime de 10 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Sat Malu Mare, Comuna Malu Mare, Dolj. Activitatea principală este CAEN 0812 – Activități de curățenie.

Alte firme din domeniu

CAEN 0812 – Activități de curățenie · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre GĂULEA DAV SRL

Care este CUI-ul firmei GĂULEA DAV SRL?

CUI-ul firmei GĂULEA DAV SRL este 36530776. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J16/1743/2016.

Unde are sediul GĂULEA DAV SRL?

GĂULEA DAV SRL are sediul social în Sat Malu Mare, Comuna Malu Mare, Dolj.

Ce activitate are GĂULEA DAV SRL?

Activitatea principală declarată de GĂULEA DAV SRL este CAEN 0812 – Activități de curățenie.

Ce cifră de afaceri are GĂULEA DAV SRL?

În 2016, GĂULEA DAV SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. Profitul net a fost de 0 lei.

Câți angajați are GĂULEA DAV SRL?

În 2016, GĂULEA DAV SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este GĂULEA DAV SRL față de alte firme din domeniu?

GĂULEA DAV SRL are o vechime de 10 ani și este mai veche decât 55,7% dintre cele 984 de firme active cu CAEN 0812 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 8 ani.

Câte firme cu CAEN 0812 înființate în 2016 mai sunt active?

Dintre cele 30 de firme cu CAEN 0812 înființate în 2016 care au depus cel puțin un bilanț, 22 (73,3%) mai sunt active, iar GĂULEA DAV SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 0812?

Cele mai multe firme active cu CAEN 0812 sunt în județul Cluj: 109 din 984 (11,1%). În județul Dolj sunt 26.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci