COMERCIAL.ro

GAMA FORA SRL

Sat Dobricioneşti, Comuna Măgeşti, Bihor
În funcțiune

Activitate principală: 7732 — Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții

Înregistrată la 8 august 2008 · 18 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
0 RON
Profit net (2025)
-10,5 K RON▲ 39,7 %
Angajați
0
Capitaluri proprii
-112,3 K RON▲ 10,3 %

Cifra de afaceri și profitul — GAMA FORA SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și pierdere netă de 10.498 lei. A depus bilanțuri pentru 13 ani (2013–2025).

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre GAMA FORA SRL

GAMA FORA SRL are CUI 24308378 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J05/2044/2008. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 8 august 2008, cu o vechime de 18 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Sat Dobricionești, Comuna Măgești, Bihor. Activitatea principală este CAEN 7732 – Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 7732 – Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre GAMA FORA SRL

Care este CUI-ul firmei GAMA FORA SRL?

CUI-ul firmei GAMA FORA SRL este 24308378. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J05/2044/2008.

Unde are sediul GAMA FORA SRL?

GAMA FORA SRL are sediul social în Sat Dobricionești, Comuna Măgești, Bihor.

Ce activitate are GAMA FORA SRL?

Activitatea principală declarată de GAMA FORA SRL este CAEN 7732 – Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții.

Ce cifră de afaceri are GAMA FORA SRL?

În 2025, GAMA FORA SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 10.498 lei.

Câți angajați are GAMA FORA SRL?

În 2025, GAMA FORA SRL nu a raportat angajați.

Pe ce loc se află GAMA FORA SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, GAMA FORA SRL se află pe locul 787 din 1.020 de firme active cu CAEN 7732 care au depus bilanț, iar în județul Bihor pe locul 35 din 44. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 143.528 lei.

Cât de veche este GAMA FORA SRL față de alte firme din domeniu?

GAMA FORA SRL are o vechime de 18 ani și este mai veche decât 82,5% dintre cele 1.020 de firme active cu CAEN 7732 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 7 ani.

Câte firme cu CAEN 7732 înființate în 2008 mai sunt active?

Dintre cele 173 de firme cu CAEN 7732 înființate în 2008 care au depus cel puțin un bilanț, 72 (41,6%) mai sunt active, iar GAMA FORA SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 7732?

Cele mai multe firme active cu CAEN 7732 sunt în București: 128 din 1.020 (12,5%). În județul Bihor sunt 44.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci