COMERCIAL.ro

GALAXY TERMO INDUSTRY SRL

Sat Caloteşti, Comuna Budeasa, Argeş
Dizolvare

Radiată la 22 iulie 2026

Activitate principală: 4778 — Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate

Înregistrată la 6 iulie 2016 · 10 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2021)
293,2 K RON▲ 7,5 %
Profit net (2021)
-72,4 K RON▼ 169 %
Angajați
10,0%
Capitaluri proprii
303,1 K RON▼ 19,3 %

Cifra de afaceri și profitul — GALAXY TERMO INDUSTRY SRL

În 2021 a raportat o cifră de afaceri de 293.195 lei, pierdere netă de 72.438 lei și 1 angajat. A depus bilanțuri pentru 6 ani (2016–2021). Cifra de afaceri a crescut de la 44.429 lei în 2016 la 293.195 lei în 2021, cu un maxim de 295.404 lei în 2019.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre GALAXY TERMO INDUSTRY SRL

GALAXY TERMO INDUSTRY SRL are CUI 36283889 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J3/1188/2016. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 6 iulie 2016, cu o vechime de 10 ani. Starea actuală: „dizolvare”. Sediul social este în Sat Calotești, Comuna Budeasa, Argeș. Activitatea principală este CAEN 4778 – Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate.

Alte firme din domeniu

CAEN 4778 – Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre GALAXY TERMO INDUSTRY SRL

Care este CUI-ul firmei GALAXY TERMO INDUSTRY SRL?

CUI-ul firmei GALAXY TERMO INDUSTRY SRL este 36283889. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J3/1188/2016.

Unde are sediul GALAXY TERMO INDUSTRY SRL?

GALAXY TERMO INDUSTRY SRL are sediul social în Sat Calotești, Comuna Budeasa, Argeș.

Ce activitate are GALAXY TERMO INDUSTRY SRL?

Activitatea principală declarată de GALAXY TERMO INDUSTRY SRL este CAEN 4778 – Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate.

Ce cifră de afaceri are GALAXY TERMO INDUSTRY SRL?

În 2021, GALAXY TERMO INDUSTRY SRL a raportat o cifră de afaceri de 293.195 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 72.438 lei.

Câți angajați are GALAXY TERMO INDUSTRY SRL?

În 2021, GALAXY TERMO INDUSTRY SRL a avut în medie 1 angajat.

Cât de veche este GALAXY TERMO INDUSTRY SRL față de alte firme din domeniu?

GALAXY TERMO INDUSTRY SRL are o vechime de 10 ani și este mai nouă decât 58,5% dintre cele 3.618 firme active cu CAEN 4778 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 13 ani.

Câte firme cu CAEN 4778 înființate în 2016 mai sunt active?

Dintre cele 352 de firme cu CAEN 4778 înființate în 2016 care au depus cel puțin un bilanț, 269 (76,4%) mai sunt active; GALAXY TERMO INDUSTRY SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4778?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4778 sunt în București: 512 din 3.618 (14,2%). În județul Argeș sunt 101.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci