COMERCIAL.ro

G&A FRUIT BUSINESS SRL

Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
În funcțiunePlătitor TVAOperator vamal (EORI)

Activitate principală: 4631 — Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor

Înregistrată la 21 aprilie 2010 · 16 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
178,2 mil. RON▲ 3,3 %
Profit net (2025)
785,1 K RON▼ 39,8 %
Angajați
20,0%
Capitaluri proprii
6,7 mil. RON▲ 13,2 %

Cifra de afaceri și profitul — G&A FRUIT BUSINESS SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 178,2 mil. lei, profit net de 785.082 lei și 2 angajați. A depus bilanțuri pentru 16 ani (2010–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 624.241 lei în 2010 la 178,2 mil. lei în 2025, cu un maxim de 212,5 mil. lei în 2022.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre G&A FRUIT BUSINESS SRL

G&A FRUIT BUSINESS SRL are CUI 26808280, cod de TVA RO26808280 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J40/4127/2010. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 21 aprilie 2010, cu o vechime de 16 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în București Sectorul 3. Activitatea principală este CAEN 4631 – Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 4631 – Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre G&A FRUIT BUSINESS SRL

Care este CUI-ul firmei G&A FRUIT BUSINESS SRL?

CUI-ul firmei G&A FRUIT BUSINESS SRL este 26808280. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO26808280. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J40/4127/2010.

Unde are sediul G&A FRUIT BUSINESS SRL?

G&A FRUIT BUSINESS SRL are sediul social în București Sectorul 3.

Ce activitate are G&A FRUIT BUSINESS SRL?

Activitatea principală declarată de G&A FRUIT BUSINESS SRL este CAEN 4631 – Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor.

Ce cifră de afaceri are G&A FRUIT BUSINESS SRL?

În 2025, G&A FRUIT BUSINESS SRL a raportat o cifră de afaceri de 178,2 mil. lei. Profitul net a fost de 785.082 lei.

Câți angajați are G&A FRUIT BUSINESS SRL?

În 2025, G&A FRUIT BUSINESS SRL a avut în medie 2 angajați.

Pe ce loc se află G&A FRUIT BUSINESS SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, G&A FRUIT BUSINESS SRL se află pe locul 9 din 1.689 de firme active cu CAEN 4631 care au depus bilanț, iar în București pe locul 4 din 265. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 322.328 lei.

Cât de veche este G&A FRUIT BUSINESS SRL față de alte firme din domeniu?

G&A FRUIT BUSINESS SRL are o vechime de 16 ani și este mai veche decât 79,4% dintre cele 1.689 de firme active cu CAEN 4631 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 9 ani.

Câte firme cu CAEN 4631 înființate în 2010 mai sunt active?

Dintre cele 299 de firme cu CAEN 4631 înființate în 2010 care au depus cel puțin un bilanț, 134 (44,8%) mai sunt active, iar G&A FRUIT BUSINESS SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4631?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4631 sunt în București: 265 din 1.689 (15,7%).

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci