COMERCIAL.ro

G. SARA & K. MĂDĂ SRL

Municipiul Petroşani, Hunedoara
Radiată

Radiată la 27 februarie 2018

Activitate principală: 9602 — Coafură și alte activități de înfrumusețare

Înregistrată la 20 mai 2009 · 17 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2016)
179,9 K RON▲ 17 %
Profit net (2016)
12,8 K RON▼ 17,7 %
Angajați
4▲ 33,3 %
Capitaluri proprii
13 K RON▼ 30,8 %

Cifra de afaceri și profitul — G. SARA & K. MĂDĂ SRL

În 2016 a raportat o cifră de afaceri de 179.918 lei, profit net de 12.753 lei și 4 angajați. A depus bilanțuri pentru 8 ani (2009–2016). Cifra de afaceri a crescut de la 34.925 lei în 2009 la 179.918 lei în 2016.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre G. SARA & K. MĂDĂ SRL

G. SARA & K. MĂDĂ SRL are CUI 25578922 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J20/580/2009. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 20 mai 2009, cu o vechime de 17 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Municipiul Petroșani, Hunedoara. Activitatea principală este CAEN 9602 – Coafură și alte activități de înfrumusețare.

Alte firme din domeniu

CAEN 9602 – Coafură și alte activități de înfrumusețare · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre G. SARA & K. MĂDĂ SRL

Care este CUI-ul firmei G. SARA & K. MĂDĂ SRL?

CUI-ul firmei G. SARA & K. MĂDĂ SRL este 25578922. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J20/580/2009.

Unde are sediul G. SARA & K. MĂDĂ SRL?

G. SARA & K. MĂDĂ SRL are sediul social în Municipiul Petroșani, Hunedoara.

Ce activitate are G. SARA & K. MĂDĂ SRL?

Activitatea principală declarată de G. SARA & K. MĂDĂ SRL este CAEN 9602 – Coafură și alte activități de înfrumusețare.

Ce cifră de afaceri are G. SARA & K. MĂDĂ SRL?

În 2016, G. SARA & K. MĂDĂ SRL a raportat o cifră de afaceri de 179.918 lei. Profitul net a fost de 12.753 lei.

Câți angajați are G. SARA & K. MĂDĂ SRL?

În 2016, G. SARA & K. MĂDĂ SRL a avut în medie 4 angajați.

Cât de veche este G. SARA & K. MĂDĂ SRL față de alte firme din domeniu?

G. SARA & K. MĂDĂ SRL are o vechime de 17 ani și este mai veche decât 88,5% dintre cele 10.488 de firme active cu CAEN 9602 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 7 ani.

Câte firme cu CAEN 9602 înființate în 2009 mai sunt active?

Dintre cele 514 firme cu CAEN 9602 înființate în 2009 care au depus cel puțin un bilanț, 225 (43,8%) mai sunt active; G. SARA & K. MĂDĂ SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 9602?

Cele mai multe firme active cu CAEN 9602 sunt în București: 1.838 din 10.488 (17,5%). În județul Hunedoara sunt 191.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci