COMERCIAL.ro

FUSION SOFT S.R.L.

În funcțiunePlătitor TVA

Activitate principală: 6312 — Activități ale portalurilor web

Înființată în 2018 · reînmatriculată la 7 martie 2022 · 8 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
1,9 mil. RON
Profit net (2025)
67 K RON
Angajați
0
Capitaluri proprii
146,7 K RON▲ 84,1 %

Cifra de afaceri și profitul — FUSION SOFT S.R.L.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,9 mil. lei și profit net de 67.031 lei. A depus bilanțuri pentru 6 ani (2020–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 299.539 lei în 2020 la 1,9 mil. lei în 2025.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre FUSION SOFT S.R.L.

FUSION SOFT S.R.L. are CUI 39283514, cod de TVA RO39283514 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J15/371/2022. Este o societate cu răspundere limitată înființată în 2018 și reînmatriculată la 7 martie 2022, cu o vechime de 8 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Sat Serdanu, Comuna Lungulețu, Dâmbovița. Activitatea principală este CAEN 6312 – Activități ale portalurilor web.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 6312 – Activități ale portalurilor web · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre FUSION SOFT S.R.L.

Care este CUI-ul firmei FUSION SOFT S.R.L.?

CUI-ul firmei FUSION SOFT S.R.L. este 39283514. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO39283514. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J15/371/2022.

Unde are sediul FUSION SOFT S.R.L.?

FUSION SOFT S.R.L. are sediul social în Sat Serdanu, Comuna Lungulețu, Dâmbovița.

Ce activitate are FUSION SOFT S.R.L.?

Activitatea principală declarată de FUSION SOFT S.R.L. este CAEN 6312 – Activități ale portalurilor web.

Ce cifră de afaceri are FUSION SOFT S.R.L.?

În 2025, FUSION SOFT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1,9 mil. lei. Profitul net a fost de 67.031 lei.

Câți angajați are FUSION SOFT S.R.L.?

În 2025, FUSION SOFT S.R.L. nu a raportat angajați.

Pe ce loc se află FUSION SOFT S.R.L. în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, FUSION SOFT S.R.L. se află pe locul 39 din 1.059 de firme active cu CAEN 6312 care au depus bilanț, iar în județul Dâmbovița pe locul 2 din 12. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 70.885 lei.

Cât de veche este FUSION SOFT S.R.L. față de alte firme din domeniu?

FUSION SOFT S.R.L. are o vechime de 8 ani și este mai veche decât 57,9% dintre cele 1.059 de firme active cu CAEN 6312 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 7 ani.

Câte firme cu CAEN 6312 înființate în 2018 mai sunt active?

Dintre cele 258 de firme cu CAEN 6312 înființate în 2018 care au depus cel puțin un bilanț, 158 (61,2%) mai sunt active, iar FUSION SOFT S.R.L. este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 6312?

Cele mai multe firme active cu CAEN 6312 sunt în București: 444 din 1.059 (41,9%). În județul Dâmbovița sunt 12.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci