COMERCIAL.ro

FRAPANT COFFEE S.R.L.

Municipiul Iaşi, Iaşi
În funcțiunePlătitor TVAo verificare luna aceasta

Activitate principală: 4725 — Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate

Înregistrată la 20 aprilie 2021 · 5 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
1,4 mil. RON▲ 89 %
Profit net (2025)
-195,2 K RON▲ 356,3 %
Angajați
5▲ 150 %
Capitaluri proprii
-247 K RON▲ 377 %

Cifra de afaceri și profitul — FRAPANT COFFEE S.R.L.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,4 mil. lei, pierdere netă de 195.180 lei și 5 angajați. A depus bilanțuri pentru 3 ani (2023–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 155.939 lei în 2023 la 1,4 mil. lei în 2025.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre FRAPANT COFFEE S.R.L.

FRAPANT COFFEE S.R.L. are CUI 44145453, cod de TVA RO44145453 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J22/1406/2021. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 20 aprilie 2021, cu o vechime de 5 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Iași, Iași. Activitatea principală este CAEN 4725 – Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 4725 – Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre FRAPANT COFFEE S.R.L.

Care este CUI-ul firmei FRAPANT COFFEE S.R.L.?

CUI-ul firmei FRAPANT COFFEE S.R.L. este 44145453. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO44145453. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J22/1406/2021.

Unde are sediul FRAPANT COFFEE S.R.L.?

FRAPANT COFFEE S.R.L. are sediul social în Municipiul Iași, Iași.

Ce activitate are FRAPANT COFFEE S.R.L.?

Activitatea principală declarată de FRAPANT COFFEE S.R.L. este CAEN 4725 – Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate.

Ce cifră de afaceri are FRAPANT COFFEE S.R.L.?

În 2025, FRAPANT COFFEE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1,4 mil. lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 195.180 lei.

Câți angajați are FRAPANT COFFEE S.R.L.?

În 2025, FRAPANT COFFEE S.R.L. a avut în medie 5 angajați.

Pe ce loc se află FRAPANT COFFEE S.R.L. în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, FRAPANT COFFEE S.R.L. se află pe locul 60 din 563 de firme active cu CAEN 4725 care au depus bilanț, iar în județul Iași pe locul 3 din 29. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 135.262 lei.

Cât de veche este FRAPANT COFFEE S.R.L. față de alte firme din domeniu?

FRAPANT COFFEE S.R.L. are o vechime de 5 ani și este mai nouă decât 68,7% dintre cele 563 de firme active cu CAEN 4725 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 10 ani.

Câte firme cu CAEN 4725 înființate în 2021 mai sunt active?

Dintre cele 57 de firme cu CAEN 4725 înființate în 2021 care au depus cel puțin un bilanț, 40 (70,2%) mai sunt active, iar FRAPANT COFFEE S.R.L. este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4725?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4725 sunt în București: 97 din 563 (17,2%). În județul Iași sunt 29.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci