COMERCIAL.ro

FRANCO ROM SRL

Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman
În funcțiunePlătitor TVA

Activitate principală: 4762 — Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate

Înregistrată la 5 mai 1992 · 34 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
746,2 K RON▼ 17,5 %
Profit net (2025)
20,7 K RON▼ 76,3 %
Angajați
2▼ 50 %
Capitaluri proprii
86,5 K RON▲ 10,6 %

Cifra de afaceri și profitul — FRANCO ROM SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 746.152 lei, profit net de 20.663 lei și 2 angajați. A depus bilanțuri pentru 18 ani (2008–2025). Cifra de afaceri a scăzut de la 1,7 mil. lei în 2008 la 746.152 lei în 2025, cu un maxim de 2,6 mil. lei în 2009.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre FRANCO ROM SRL

FRANCO ROM SRL are CUI 1384155, cod de TVA RO1384155 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J34/830/1992. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 5 mai 1992, cu o vechime de 34 de ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Roșiori de Vede, Teleorman. Activitatea principală este CAEN 4762 – Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 4762 – Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre FRANCO ROM SRL

Care este CUI-ul firmei FRANCO ROM SRL?

CUI-ul firmei FRANCO ROM SRL este 1384155. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO1384155. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J34/830/1992.

Unde are sediul FRANCO ROM SRL?

FRANCO ROM SRL are sediul social în Municipiul Roșiori de Vede, Teleorman.

Ce activitate are FRANCO ROM SRL?

Activitatea principală declarată de FRANCO ROM SRL este CAEN 4762 – Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate.

Ce cifră de afaceri are FRANCO ROM SRL?

În 2025, FRANCO ROM SRL a raportat o cifră de afaceri de 746.152 lei. Profitul net a fost de 20.663 lei.

Câți angajați are FRANCO ROM SRL?

În 2025, FRANCO ROM SRL a avut în medie 2 angajați.

Pe ce loc se află FRANCO ROM SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, FRANCO ROM SRL se află pe locul 175 din 833 de firme active cu CAEN 4762 care au depus bilanț, iar în județul Teleorman pe locul 4 din 11. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 221.026 lei.

Cât de veche este FRANCO ROM SRL față de alte firme din domeniu?

FRANCO ROM SRL are o vechime de 34 de ani și este mai veche decât 93,3% dintre cele 833 de firme active cu CAEN 4762 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 17 ani.

Câte firme cu CAEN 4762 înființate în 1992 mai sunt active?

Dintre cele 104 firme cu CAEN 4762 înființate în 1992 care au depus cel puțin un bilanț, 59 (56,7%) mai sunt active, iar FRANCO ROM SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4762?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4762 sunt în București: 151 din 833 (18,1%). În județul Teleorman sunt 11.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci