COMERCIAL.ro

FORANCO LEMN SRL

Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin
În funcțiunePlătitor TVAOperator vamal (EORI)o verificare luna aceasta

Activitate principală: 1610 — Tăierea și rindeluirea lemnului

Înregistrată la 20 octombrie 2014 · 12 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
7,7 mil. RON▲ 0,4 %
Profit net (2025)
1,5 mil. RON▲ 24,7 %
Angajați
14▲ 7,7 %
Capitaluri proprii
3,5 mil. RON▲ 80,2 %

Cifra de afaceri și profitul — FORANCO LEMN SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 7,7 mil. lei, profit net de 1,5 mil. lei și 14 angajați. A depus bilanțuri pentru 12 ani (2014–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 1,6 mil. lei în 2015 la 7,7 mil. lei în 2025.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre FORANCO LEMN SRL

FORANCO LEMN SRL are CUI 33712137, cod de TVA RO33712137 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J11/453/2014. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 20 octombrie 2014, cu o vechime de 12 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Reșița, Caraș-Severin. Activitatea principală este CAEN 1610 – Tăierea și rindeluirea lemnului.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 1610 – Tăierea și rindeluirea lemnului · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre FORANCO LEMN SRL

Care este CUI-ul firmei FORANCO LEMN SRL?

CUI-ul firmei FORANCO LEMN SRL este 33712137. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO33712137. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J11/453/2014.

Unde are sediul FORANCO LEMN SRL?

FORANCO LEMN SRL are sediul social în Municipiul Reșița, Caraș-Severin.

Ce activitate are FORANCO LEMN SRL?

Activitatea principală declarată de FORANCO LEMN SRL este CAEN 1610 – Tăierea și rindeluirea lemnului.

Ce cifră de afaceri are FORANCO LEMN SRL?

În 2025, FORANCO LEMN SRL a raportat o cifră de afaceri de 7,7 mil. lei. Profitul net a fost de 1,5 mil. lei.

Câți angajați are FORANCO LEMN SRL?

În 2025, FORANCO LEMN SRL a avut în medie 14 angajați.

Pe ce loc se află FORANCO LEMN SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, FORANCO LEMN SRL se află pe locul 81 din 2.085 de firme active cu CAEN 1610 care au depus bilanț, iar în județul Caraș-Severin pe locul 2 din 51. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 214.770 lei.

Cât de veche este FORANCO LEMN SRL față de alte firme din domeniu?

FORANCO LEMN SRL are o vechime de 12 ani și este mai nouă decât 55,6% dintre cele 2.085 de firme active cu CAEN 1610 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 15 ani.

Câte firme cu CAEN 1610 înființate în 2014 mai sunt active?

Dintre cele 179 de firme cu CAEN 1610 înființate în 2014 care au depus cel puțin un bilanț, 120 (67%) mai sunt active, iar FORANCO LEMN SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 1610?

Cele mai multe firme active cu CAEN 1610 sunt în județul Suceava: 317 din 2.085 (15,2%). În județul Caraș-Severin sunt 51.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci