COMERCIAL.ro

FLUIERAŞ UNUL S.R.L.

Municipiul Fălticeni, Suceava
Radiată

Radiată la 30 martie 2018

Activitate principală: 4631 — Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor

Înregistrată la 26 mai 2014 · 12 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2017)
1,8 mil. RON▼ 60,1 %
Profit net (2017)
-29,4 K RON▼ 146 %
Angajați
3▼ 62,5 %
Capitaluri proprii
241,9 K RON▼ 10,8 %

Cifra de afaceri și profitul — FLUIERAŞ UNUL S.R.L.

În 2017 a raportat o cifră de afaceri de 1,8 mil. lei, pierdere netă de 29.377 lei și 3 angajați. A depus bilanțuri pentru 4 ani (2014–2017). Cifra de afaceri a crescut de la 1,1 mil. lei în 2014 la 1,8 mil. lei în 2017, cu un maxim de 4,5 mil. lei în 2016.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre FLUIERAŞ UNUL S.R.L.

FLUIERAŞ UNUL S.R.L. are CUI 33205584 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J33/472/2014. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 26 mai 2014, cu o vechime de 12 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Municipiul Fălticeni, Suceava. Activitatea principală este CAEN 4631 – Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor.

Alte firme din domeniu

CAEN 4631 – Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre FLUIERAŞ UNUL S.R.L.

Care este CUI-ul firmei FLUIERAŞ UNUL S.R.L.?

CUI-ul firmei FLUIERAŞ UNUL S.R.L. este 33205584. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J33/472/2014.

Unde are sediul FLUIERAŞ UNUL S.R.L.?

FLUIERAŞ UNUL S.R.L. are sediul social în Municipiul Fălticeni, Suceava.

Ce activitate are FLUIERAŞ UNUL S.R.L.?

Activitatea principală declarată de FLUIERAŞ UNUL S.R.L. este CAEN 4631 – Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor.

Ce cifră de afaceri are FLUIERAŞ UNUL S.R.L.?

În 2017, FLUIERAŞ UNUL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1,8 mil. lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 29.377 lei.

Câți angajați are FLUIERAŞ UNUL S.R.L.?

În 2017, FLUIERAŞ UNUL S.R.L. a avut în medie 3 angajați.

Cât de veche este FLUIERAŞ UNUL S.R.L. față de alte firme din domeniu?

FLUIERAŞ UNUL S.R.L. are o vechime de 12 ani și este mai veche decât 64,8% dintre cele 1.689 de firme active cu CAEN 4631 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 9 ani.

Câte firme cu CAEN 4631 înființate în 2014 mai sunt active?

Dintre cele 316 firme cu CAEN 4631 înființate în 2014 care au depus cel puțin un bilanț, 162 (51,3%) mai sunt active; FLUIERAŞ UNUL S.R.L. nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4631?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4631 sunt în București: 265 din 1.689 (15,7%). În județul Suceava sunt 35.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci