COMERCIAL.ro

FLOREDAN SRL

Sat Matca, Comuna Matca, Galaţi
Radiată

Radiată la 17 aprilie 2013

Activitate principală: 4333 — Lucrări de pardosire și placare a pereților

Înregistrată la 16 ianuarie 2007 · 19 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2008)
36,8 K RON
Profit net (2008)
-27,1 K RON
Angajați
3
Capitaluri proprii
-26,9 K RON

Cifra de afaceri și profitul — FLOREDAN SRL

În 2008 a raportat o cifră de afaceri de 36.800 lei, pierdere netă de 27.139 lei și 3 angajați. A depus bilanț pentru 2008.

AnCifra de afaceri (lei)Profit net (lei)Angajați
200836.800-27.1393

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre FLOREDAN SRL

FLOREDAN SRL are CUI 20604494 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J17/54/2007. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 16 ianuarie 2007, cu o vechime de 19 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Sat Matca, Comuna Matca, Galați. Activitatea principală este CAEN 4333 – Lucrări de pardosire și placare a pereților.

Alte firme din domeniu

CAEN 4333 – Lucrări de pardosire și placare a pereților · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre FLOREDAN SRL

Care este CUI-ul firmei FLOREDAN SRL?

CUI-ul firmei FLOREDAN SRL este 20604494. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J17/54/2007.

Unde are sediul FLOREDAN SRL?

FLOREDAN SRL are sediul social în Sat Matca, Comuna Matca, Galați.

Ce activitate are FLOREDAN SRL?

Activitatea principală declarată de FLOREDAN SRL este CAEN 4333 – Lucrări de pardosire și placare a pereților.

Ce cifră de afaceri are FLOREDAN SRL?

În 2008, FLOREDAN SRL a raportat o cifră de afaceri de 36.800 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 27.139 lei.

Câți angajați are FLOREDAN SRL?

În 2008, FLOREDAN SRL a avut în medie 3 angajați.

Cât de veche este FLOREDAN SRL față de alte firme din domeniu?

FLOREDAN SRL are o vechime de 19 ani și este mai veche decât 87,6% dintre cele 2.513 firme active cu CAEN 4333 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 7 ani.

Câte firme cu CAEN 4333 înființate în 2007 mai sunt active?

Dintre cele 592 de firme cu CAEN 4333 înființate în 2007 care au depus cel puțin un bilanț, 191 (32,3%) mai sunt active; FLOREDAN SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4333?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4333 sunt în București: 329 din 2.513 (13,1%). În județul Galați sunt 131.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci