COMERCIAL.ro

FINECUT TAILORS S.R.L.

Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
În funcțiuneInactiv fiscal din 22 octombrie 2025o verificare luna aceasta

Activitate principală: 1413 — Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)

Înregistrată la 6 mai 2022 · 4 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2023)
256,4 K RON▲ 2.272,9 %
Profit net (2023)
-33,5 K RON▼ 534,9 %
Angajați
2▲ 100 %
Capitaluri proprii
-25,6 K RON▼ 423,9 %

Cifra de afaceri și profitul — FINECUT TAILORS S.R.L.

În 2023 a raportat o cifră de afaceri de 256.412 lei, pierdere netă de 33.482 lei și 2 angajați. A depus bilanțuri pentru 2 ani (2022–2023).

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre FINECUT TAILORS S.R.L.

FINECUT TAILORS S.R.L. are CUI 46070233 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J40/8439/2022. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 6 mai 2022, cu o vechime de 4 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în București Sectorul 4. Activitatea principală este CAEN 1413 – Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp).

Alte firme din domeniu

CAEN 1413 – Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre FINECUT TAILORS S.R.L.

Care este CUI-ul firmei FINECUT TAILORS S.R.L.?

CUI-ul firmei FINECUT TAILORS S.R.L. este 46070233. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J40/8439/2022.

Unde are sediul FINECUT TAILORS S.R.L.?

FINECUT TAILORS S.R.L. are sediul social în București Sectorul 4.

Ce activitate are FINECUT TAILORS S.R.L.?

Activitatea principală declarată de FINECUT TAILORS S.R.L. este CAEN 1413 – Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp).

Ce cifră de afaceri are FINECUT TAILORS S.R.L.?

În 2023, FINECUT TAILORS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 256.412 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 33.482 lei.

Câți angajați are FINECUT TAILORS S.R.L.?

În 2023, FINECUT TAILORS S.R.L. a avut în medie 2 angajați.

Cât de veche este FINECUT TAILORS S.R.L. față de alte firme din domeniu?

FINECUT TAILORS S.R.L. are o vechime de 4 ani și este mai nouă decât 80,3% dintre cele 2.505 firme active cu CAEN 1413 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 9 ani.

Câte firme cu CAEN 1413 înființate în 2022 mai sunt active?

Dintre cele 490 de firme cu CAEN 1413 înființate în 2022 care au depus cel puțin un bilanț, 392 (80%) mai sunt active, iar FINECUT TAILORS S.R.L. este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 1413?

Cele mai multe firme active cu CAEN 1413 sunt în București: 413 din 2.505 (16,5%).

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci