COMERCIAL.ro

FINANCE AMBIENT SRL

Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
În funcțiune

Activitate principală: 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Înregistrată la 27 noiembrie 2007 · 18 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2018)
128,5 K RON▼ 26,3 %
Profit net (2018)
75,1 K RON▼ 34,4 %
Angajați
10,0%
Capitaluri proprii
75,4 K RON▼ 34,3 %

Cifra de afaceri și profitul — FINANCE AMBIENT SRL

În 2018 a raportat o cifră de afaceri de 128.472 lei, profit net de 75.147 lei și 1 angajat. A depus bilanțuri pentru 11 ani (2008–2018). Cifra de afaceri a crescut de la 25.803 lei în 2008 la 128.472 lei în 2018, cu un maxim de 174.432 lei în 2017.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre FINANCE AMBIENT SRL

FINANCE AMBIENT SRL are CUI 22819317 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J40/22291/2007. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 27 noiembrie 2007, cu o vechime de 18 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în București Sectorul 2. Activitatea principală este CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.

Alte firme din domeniu

CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre FINANCE AMBIENT SRL

Care este CUI-ul firmei FINANCE AMBIENT SRL?

CUI-ul firmei FINANCE AMBIENT SRL este 22819317. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J40/22291/2007.

Unde are sediul FINANCE AMBIENT SRL?

FINANCE AMBIENT SRL are sediul social în București Sectorul 2.

Ce activitate are FINANCE AMBIENT SRL?

Activitatea principală declarată de FINANCE AMBIENT SRL este CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.

Ce cifră de afaceri are FINANCE AMBIENT SRL?

În 2018, FINANCE AMBIENT SRL a raportat o cifră de afaceri de 128.472 lei. Profitul net a fost de 75.147 lei.

Câți angajați are FINANCE AMBIENT SRL?

În 2018, FINANCE AMBIENT SRL a avut în medie 1 angajat.

Cât de veche este FINANCE AMBIENT SRL față de alte firme din domeniu?

FINANCE AMBIENT SRL are o vechime de 18 ani și este mai veche decât 85,5% dintre cele 31.967 de firme active cu CAEN 4120 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 7 ani.

Câte firme cu CAEN 4120 înființate în 2007 mai sunt active?

Dintre cele 8.348 de firme cu CAEN 4120 înființate în 2007 care au depus cel puțin un bilanț, 2.965 (35,5%) mai sunt active, iar FINANCE AMBIENT SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4120?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4120 sunt în București: 3.691 din 31.967 (11,5%).

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci