COMERCIAL.ro

EXPERT JOB CONSTRUCT TEAM SRL

Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
În funcțiuneInactiv fiscal din 27 noiembrie 2015

Activitate principală: 7830 — Servicii de furnizare și management a forței de muncă

Înregistrată la 14 iunie 2011 · 15 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2013)
1,8 mil. RON▼ 31,5 %
Profit net (2013)
2,4 K RON▲ 42,8 %
Angajați
0▼ 100 %
Capitaluri proprii
7 K RON▲ 54 %

Cifra de afaceri și profitul — EXPERT JOB CONSTRUCT TEAM SRL

În 2013 a raportat o cifră de afaceri de 1,8 mil. lei și profit net de 2.437 lei. A depus bilanțuri pentru 3 ani (2011–2013). Cifra de afaceri a crescut de la 46.566 lei în 2011 la 1,8 mil. lei în 2013, cu un maxim de 2,7 mil. lei în 2012.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre EXPERT JOB CONSTRUCT TEAM SRL

EXPERT JOB CONSTRUCT TEAM SRL are CUI 28627884 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J40/7287/2011. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 14 iunie 2011, cu o vechime de 15 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în București Sectorul 4. Activitatea principală este CAEN 7830 – Servicii de furnizare și management a forței de muncă.

Alte firme din domeniu

CAEN 7830 – Servicii de furnizare și management a forței de muncă · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre EXPERT JOB CONSTRUCT TEAM SRL

Care este CUI-ul firmei EXPERT JOB CONSTRUCT TEAM SRL?

CUI-ul firmei EXPERT JOB CONSTRUCT TEAM SRL este 28627884. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J40/7287/2011.

Unde are sediul EXPERT JOB CONSTRUCT TEAM SRL?

EXPERT JOB CONSTRUCT TEAM SRL are sediul social în București Sectorul 4.

Ce activitate are EXPERT JOB CONSTRUCT TEAM SRL?

Activitatea principală declarată de EXPERT JOB CONSTRUCT TEAM SRL este CAEN 7830 – Servicii de furnizare și management a forței de muncă.

Ce cifră de afaceri are EXPERT JOB CONSTRUCT TEAM SRL?

În 2013, EXPERT JOB CONSTRUCT TEAM SRL a raportat o cifră de afaceri de 1,8 mil. lei. Profitul net a fost de 2.437 lei.

Câți angajați are EXPERT JOB CONSTRUCT TEAM SRL?

În 2013, EXPERT JOB CONSTRUCT TEAM SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este EXPERT JOB CONSTRUCT TEAM SRL față de alte firme din domeniu?

EXPERT JOB CONSTRUCT TEAM SRL are o vechime de 15 ani și este mai veche decât 82,5% dintre cele 889 de firme active cu CAEN 7830 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 7 ani.

Câte firme cu CAEN 7830 înființate în 2011 mai sunt active?

Dintre cele 157 de firme cu CAEN 7830 înființate în 2011 care au depus cel puțin un bilanț, 102 (65%) mai sunt active, iar EXPERT JOB CONSTRUCT TEAM SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 7830?

Cele mai multe firme active cu CAEN 7830 sunt în București: 301 din 889 (33,9%).

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci