COMERCIAL.ro

EVITA WEDDINGS SRL

Sat Mereşti, Comuna Mereşti, Harghita
RadiatăInactiv fiscal din 20 martie 2018Radiat fiscal

Radiată la 8 aprilie 2021

Activitate principală: 4719 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

Înregistrată la 6 iulie 2012 · 14 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2020)
0 RON
Profit net (2020)
-74,2 K RON
Angajați
0
Capitaluri proprii
-104,5 K RON▲ 244,9 %

Cifra de afaceri și profitul — EVITA WEDDINGS SRL

În 2020 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și pierdere netă de 74.169 lei. A depus bilanțuri pentru 9 ani (2012–2020). Cifra de afaceri a scăzut de la 76.531 lei în 2013 la 48.874 lei în 2017.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre EVITA WEDDINGS SRL

EVITA WEDDINGS SRL are CUI 30403870 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J19/292/2012. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 6 iulie 2012, cu o vechime de 14 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Sat Merești, Comuna Merești, Harghita. Activitatea principală este CAEN 4719 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare.

Alte firme din domeniu

CAEN 4719 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre EVITA WEDDINGS SRL

Care este CUI-ul firmei EVITA WEDDINGS SRL?

CUI-ul firmei EVITA WEDDINGS SRL este 30403870. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J19/292/2012.

Unde are sediul EVITA WEDDINGS SRL?

EVITA WEDDINGS SRL are sediul social în Sat Merești, Comuna Merești, Harghita.

Ce activitate are EVITA WEDDINGS SRL?

Activitatea principală declarată de EVITA WEDDINGS SRL este CAEN 4719 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare.

Ce cifră de afaceri are EVITA WEDDINGS SRL?

În 2020, EVITA WEDDINGS SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 74.169 lei.

Câți angajați are EVITA WEDDINGS SRL?

În 2020, EVITA WEDDINGS SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este EVITA WEDDINGS SRL față de alte firme din domeniu?

EVITA WEDDINGS SRL are o vechime de 14 ani și este mai nouă decât 54,1% dintre cele 8.087 de firme active cu CAEN 4719 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 17 ani.

Câte firme cu CAEN 4719 înființate în 2012 mai sunt active?

Dintre cele 1.073 de firme cu CAEN 4719 înființate în 2012 care au depus cel puțin un bilanț, 593 (55,3%) mai sunt active; EVITA WEDDINGS SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4719?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4719 sunt în București: 680 din 8.087 (8,4%). În județul Harghita sunt 128.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci