COMERCIAL.ro

EVERYWHERE HUB S.R.L.

Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
În funcțiunePlătitor TVAo verificare luna aceasta

Activitate principală: 6130 — Activități de telecomunicații prin satelit

Înregistrată la 3 iunie 2021 · 5 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
252,6 K RON▼ 86,1 %
Profit net (2025)
107,5 K RON▼ 89,8 %
Angajați
0
Capitaluri proprii
505,3 K RON▼ 54,8 %

Cifra de afaceri și profitul — EVERYWHERE HUB S.R.L.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 252.624 lei și profit net de 107.476 lei. A depus bilanțuri pentru 4 ani (2022–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 8.300 lei în 2022 la 252.624 lei în 2025, cu un maxim de 1,8 mil. lei în 2024.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre EVERYWHERE HUB S.R.L.

EVERYWHERE HUB S.R.L. are CUI 44370749, cod de TVA RO44370749 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J40/9598/2021. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 3 iunie 2021, cu o vechime de 5 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în București Sectorul 1. Activitatea principală este CAEN 6130 – Activități de telecomunicații prin satelit.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 6130 – Activități de telecomunicații prin satelit · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre EVERYWHERE HUB S.R.L.

Care este CUI-ul firmei EVERYWHERE HUB S.R.L.?

CUI-ul firmei EVERYWHERE HUB S.R.L. este 44370749. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO44370749. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J40/9598/2021.

Unde are sediul EVERYWHERE HUB S.R.L.?

EVERYWHERE HUB S.R.L. are sediul social în București Sectorul 1.

Ce activitate are EVERYWHERE HUB S.R.L.?

Activitatea principală declarată de EVERYWHERE HUB S.R.L. este CAEN 6130 – Activități de telecomunicații prin satelit.

Ce cifră de afaceri are EVERYWHERE HUB S.R.L.?

În 2025, EVERYWHERE HUB S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 252.624 lei. Profitul net a fost de 107.476 lei.

Câți angajați are EVERYWHERE HUB S.R.L.?

În 2025, EVERYWHERE HUB S.R.L. nu a raportat angajați.

Pe ce loc se află EVERYWHERE HUB S.R.L. în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, EVERYWHERE HUB S.R.L. se află pe locul 16 din 33 de firme active cu CAEN 6130 care au depus bilanț, iar în București pe locul 6 din 9. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 168.980 lei.

Cât de veche este EVERYWHERE HUB S.R.L. față de alte firme din domeniu?

EVERYWHERE HUB S.R.L. are o vechime de 5 ani și este mai nouă decât 72,7% dintre cele 33 de firme active cu CAEN 6130 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 12 ani.

Câte firme cu CAEN 6130 înființate în 2021 mai sunt active?

Dintre cele 8 firme cu CAEN 6130 înființate în 2021 care au depus cel puțin un bilanț, 6 (75%) mai sunt active, iar EVERYWHERE HUB S.R.L. este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 6130?

Cele mai multe firme active cu CAEN 6130 sunt în București: 9 din 33 (27,3%).

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci